×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Neķītrā dzīvesveidā apsūdzēto Mihalkinu bērni joprojām krīzes centrā; vecmāmiņa nedod ziņu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Piektdien Ogres novadā Valsts policijas aizturēto vecāku bērni, kuri, iespējams, tikuši pavesti netiklībā, joprojām atrodas krīzes centrā. Krievijā dzīvojošā bērnu vecmāmiņa nav oficiāli apliecinājusi gatavību pieņemt bērnus dzīvošanai pie sevis, ziņu aģentūrai LETA atklāja Ogres bāriņtiesa.

Kā zināms, policija ģimeni sāka meklēt ceturtdien, kad Krievijas medijos izskanēja ziņa, ka Krievijas Izmeklēšanas komitejas Pleskavas apgabala izmeklēšanas pārvalde ir ierosinājusi krimināllietu pret Latvijā dzīvojošu vīrieti, kurš esot blogā publiskojis savas nepilngadīgās meitas kailfoto, kā arī citas neķītrības. Ģimene tiek turēta aizdomās par bērnu iesaistīšanu seksuālās darbībās.

Krievijas medijos izskanējis, ka 43 gadus veco Latvijas pilsoni sauc Sergejs Mihalkins, viņa sieva Ksenija, sievas septiņgadīgā meita un abu kopējais pusotru gadus vecais dēls ir Krievijas pilsoņi. Ģimene dzīvojusi Ogrē. Sergeja blogs, kur bija ievietotas pornogrāfiska satura bildes, kā arī videomateriāli, ir slēgts.

Ģimene atrasta piektdien teltī, kur tā jau kādu laiku mitinājusies.

Mihalkina bērni Latvijā nokļuvuši bez dokumentiem, kas nepieciešami, lai šķērsotu robežu, ziņoja TV5 Ziņas.

Portāls “kasjauns.lv” rakstīja, ka vecāki regulāri esot bērnu priekšā nodarbojušies ar seksu un kaili staigājuši. Interneta vietnei “Life News” Sergejs gan esot apgalvojis, ka runas par seksu bērnu priekšā esot blēņas – atvases esot redzējušas tikai vecāku skūpstīšanos.

Savādi gan, ka līdz šim Latvijas iedzīvotāju redzeslokā tagad par “Ogres nūdistiem” sauktā ģimene līdz šim nebija nonākusi. Blogs nebija veidots, izmantojot Latvijas domeinu, bet gan – pimpik.com. Sergejs aktīvi lietojis arī tviteri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+