Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neļauj emocijām gūt virsroku! Horoskops 7.septembrim0

Dienas noskaņa

Šodien atgriezīsies iepriekšējie lietišķie partneri, parādīsies cilvēki no pagātnes – bijušie klasesbiedri vai pat draugi no agras bērnības. Labvēlīga diena, lai veiktu finanšu operācijas, vērstos tiesā, noformētu dokumentus. Esi konstruktīvs, neļauj emocijām ņemt virsroku pār saprātu.

Auns

Dienas pirmā puse nav labvēlīga aktīvai darbībai, tāpēc Aunam nāksies samierināties ar to, ka lieta, ar ko viņš nodarbojas, nedaudz nobremzēsies pilnīgi objektīvu iemeslu dēļ. Īpaši nav par ko raizēties: vienkārši jebkurā procesā ir slēptās attīstības periodi, kāpumi un kritumi, kuri ir jāiziet ar maksimālu labumu sev un savai lietai.

Vērsis

Labvēlīga diena, lai veiktu finanšu operācijas, vērstos tiesā, noformētu dokumentus. Droši vari aizdot naudu – šodien tu ne ar ko neriskē. Ja nepieciešams paņemt kredītu, vislabāk to izdarīt šodien. Dodoties uz veikalu, pieraksti, kam un ko nepieciešams iegādāties. Tā tu neko nepiemirsīsi un varēsi kontrolēt savus izdevumus.

Dvīņi

Tev var paveikties pašā kritiskākajā momentā. Kad izsīkuši pēdējie līdzekļi, tev nezin no kurienes pēkšņi parādīsies nauda. Šodien izvairies no saskarsmes ar “draugiem”, kas piepeši parādījušies, nepieņem viņu daudzsološos, bet šaubīgos piedāvājumus.

Vēzis

Šodien Vēžiem būs nosliece pieļaut kļūdas un pārrēķināties. Esi konstruktīvs, neļauj emocijām ņemt virsroku pār saprātu. Pieļaujot kļūdu, nemeties sev pārmest, labāk centies izanalizēt neveiksmes iemeslus un izdarīt secinājumus.

Lauva

Šī diena būs ideāla Lauvām, kas strādā izglītības jomā. Veiksmīgi izzinošie braucieni, ekskursijas. Vari abstrahēties no ikdienas rūpēm un palasīt, noskatīties filmu vai doties pastaigā. Tas palīdzēs noformulēt interesantu ideju vai izdomāt oriģinālu pieeju ražošanas problēmas atrisināšanai.

Jaunava

Ģimenē visi mīlēs un cienīs viens otru. Bērns, kurš dzimis Jaunavas zīmē, centīsies attaisnot savu vecāku gaidas. Neaprobežojies tikai ar saskarsmi šaurā ģimenes lokā. Šodien tu vari būt veiksmīgs uzreiz vairākās sfērās.

Svari

Nav izslēgts, ka no paša rīta Svariem būs daudz jākomunicē, jāvelta laiks telefonsarunām ar draugiem un radiniekiem. Saved kārtībā aktuālos darbus, kuri prasa nekavējošu risinājumu. Vakarā neaizmirsti iepriecināt mājiniekus ar savu kārtējo kulinārijas šedevru.

Skorpions

Šīs dienas veiksme būvēta uz pagātnes sasniegumiem. Šodien atgriezīsies iepriekšējie lietišķie partneri, parādīsies cilvēki no pagātnes – tie var būt bijušie klasesbiedri vai pat draugi no agras bērnības. Atjauno agrākos sakarus – cilvēki no pagātnes sāks spēlēt nozīmīgu lomu tavā nākotnē.

Strēlnieks

Strēlnieks sasniegs stabilu progresu dažādās dzīves jomās, parādīsies jauni labvēļi, vadītāji un lietišķie partneri. Tu gūsi veiksmi, ja celsies agri no rīta, gulēt iesi vēlu vakarā, bet visu dienu nodarbosies ar to, kas tevi interesē.

Mežāzis

Dienas pirmā puse var tev atnest izdevīgas iepazīšanās. Par tavu romantisko partneri var kļūt cilvēks no tālienes. Velti šo dienu darījumu un līgumattiecību noslēgšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien daudzi Ūdensvīri būs veiksmīgi, spēs atstāt iespaidu uz citiem un iepatikties viņiem. Labvēļi veicinās tavu virzību pa karjeras kāpnēm. Šodien tev beidzot jāsaprot, ka vajag dzīvot ekonomiskāk.

Zivis

Labvēlīga diena jebkura veida kontaktiem, mācībām, zinātniskai darbībai un rakstniecībai. Veiksmīgs laiks žurnālistiem, tulkotājiem, pasniedzējiem, rakstniekiem. Iespējama nepieciešamās lietišķās informācijas saņemšana. Ja tu izrādīsi savu pārliecināšanas talantu, iespējams nopietns izrāviens zinātniski pētnieciskajā darbā.

LA.lv