×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. marts, 2018
Drukāt

Nepatīkams starpgadījums Tukuma slimnīcā: Pēc pacienta nāves pazudušas viņa mantas (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Kad tuvinieki ieradušies Tukuma slimnīcā pēc aizgājēja mirstīgajām atliekām, secinājuši, ka pazudušas viņa personīgās mantas.Meita stāsta, ka bezvēsts pazudis telefons, pase un 60 eiro. Slimnīcas pārstāvji apgalvojuši, ka neko nezinot un slimnīcā neesot ne telefona, ne naudas, ne pases.

Raidījumam “Bez Tabu” Tukuma slimnīcas vadība atzīst: gadījums nepatīkams, taču atbildību par notikušo neuzņemas. Pacients, vēl dzīvs būdams, parakstījis līgumu ar slimnīcu, kurā arī ietverts punkts, ka ārstniecības iestāde par pacientu mantām neatbild un arī neapņemas apmaksāt zaudējumu atlīdzību.

Meita pārsteigta, ka no raidījuma žurnālistiem to uzzina, jo no slimnīcas neviens viņu par to neesot informējis.Par telefonu ir priecīga, vismaz būs piemiņa no tēta, bet lielākā rūpe ir par pases pazušanu, kas, tāpat kā nauda, mēneša laikā nav atradusies.

Raizējusies, vai tik kāds to neizmanto ļaunprātīgi. Uzrakstījusi iesniegumu Tukuma Valsts policijā. VP pārstāvis stāsta, pase ievadīta nederīgo dokumentu reģistrā, lai neviens to nevar izmantot, piemēram, lai iegūtu ātros aizdevumus. Tādos gadījumos aizdevumu būtu jāatmaksā piederīgajiem, pat ja pases īpašnieks ir viņsaulē.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. “Tādos gadījumos aizdevumu būtu jāatmaksā piederīgajiem, pat ja pases īpašnieks ir viņsaulē.”

    Atkal ātro kredītu lobēts likumiņš ! Nē ! Pie varas jānāk pavisam jauniem spēkiem, kuri izrevidēs agrāk Saeimā nolobētos likumus , kuri domāti saujiņai Latvijas “biezo”. Tai skaitā bēdīgi slavenais OIK. Žurnālistiem vajadzētu parakņāties kuras Saeimas sasaukumā šis likums tika ierosināts, kas ierozināja, kas balsoja, un kas tūlīņ uzsāka šos vējaparku un mazo HES, un koģenerācijas staciju būvēšanu. Nebrīnīšos, ka tur uzpeldēs jau LV pazīstamas personas !

  2. Valsts morāli degradējas. Atbildība ir pazudusi. Ir nolaidība un naudas kāre.

  3. ministre kluse un slimnicas valdei no savas kabatas butu jaatmaksa jo viniem algas nav mazas

    • Ta ir klaja cuciba!Slimnicas administacijai,kas nodarbojas ar saimnieciskajam lietam,tomer butu pienakums pasekot lidzi it ipasi veco lauzu mantinam,nav jau ta Tukuma slimnica tik milzigi liela.Smiekli nak,dalvenais ka iedeva pirms mirsanas parakstities,lai tik nebutu ne vienam jaatbild,bet kur paliek cilvecigais faktors?

Draugiem Facebook Twitter Google+