Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. novembris, 2016
Drukāt

Neskatoties uz snigšanu, vidējais ātrums dažviet bijis lielāks par atļauto (1)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Neskatoties uz to, ka svētdien gandrīz visā Latvijā intensīvi sniga un putināja, bet šorīt braukšanas apstākļi gandrīz uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem bija apgrūtināti, atbilstoši VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) laika un satiksmes datu staciju rādījumiem, vidējais ātrums uz atsevišķiem valsts galvenajiem autoceļiem bija lielāks par atļautajiem 90 km/h.

Vidējais ātrums valsts autoceļu tīklā šorīt plkst. 8.00 bija 87,9 km/h, bet pa dienu plkst. 14.00 – 91,6 km/h.Piemēram, šorīt plkst. 8.00 vidējais braukšanas ātrums bija:

– uz Vidzemes šosejas 91,4 km/h;

– uz Daugavpils šosejas 95,6 km/h;

– uz Jelgavas šosejas 99,4 km/h;

– uz Liepājas šosejas 95,3 km/h;

– uz šosejas Rēzekne – Daugavpils 93,4 km/h;

– uz šosejas Tīnūži – Koknese 86,9 km/h.

Savukārt plkst. 14.00 vidējais ātrums uz atsevišķām šosejām bija:

– uz Vidzemes šosejas 92,2 km/h;

– uz Daugavpils šosejas 94,2 km/h;

– uz Bauskas šosejas 95,8 km/h;

– uz Liepājas šosejas 93,6 km/h;

– uz šosejas Rēzekne – Daugavpils 95,5 km/h;

– uz šosejas Tīnūži – Koknese 103,3 km/h.

No svētdienas rīta, kad visā valsts teritorijā bija novērojama intensīva snigšana, un vietām pat putenis, līdz pirmdienas plkst. 6.30 valsts ziemas dienesta uzturēšanas darbi uz valsts galvenajiem autoceļiem veikti vidēji 3-4 reizes. Lielākais darbu apjoms bijis Vidzemē un Pierīgā. Ziemas dienesta darbu valsts autoceļu tīklā nodrošina VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU).

Aicinām autovadītājus informēt par visiem apgrūtinājumiem uz valsts ceļiem, tai skaitā par apledojumu, zvanot pa diennakts bezmaksas telefonu 80005555, kā arī LVC kontos Twitter un FB. Informācija par braukšanas apstākļiem valsts ceļu tīklā pieejama www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vājprātigo nekad nav trūcis …
    īpasi Lotwā…

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+