Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. jūnijs, 2012
Drukāt

Netic milzīgajam reibušo velosipēdistu skaitam

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajās četrās pirmssvētku un svētku dienās policija aizturējusi 210 iereibušus velosipēdistus, kas atkal atdzīvinājis diskusiju par caurumiem likumos, kas piedzērušiem automašīnu šoferiem ļauj izvairīties no atbildības, trešdien raksta “Neatkarīgā”.

Avīze atsaucas uz komentāriem sociālajā tīklā internetā, kas liecina, ka nav ticības milzīgajam reibušo velosipēdistu skaitam.

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu par velosipēda un mopēda vadīšanu dzērumā sods ir tikai no 30 līdz 120 latiem, bet, braucot dzērumā ar automašīnu, mazākais sods ir 300 latu, vainīgajam uz gadu tiek atņemtas autovadītāja tiesības un, ja alkohola daudzums izelpā vai asinīs pārsniedz vienu promili, administratīvais arests līdz 15 diennaktīm.

Bijušais Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis (“Vienotība”), kas iepriekš aktualizējis šo jautājumu, joprojām ir pārliecināts, ka, pielīdzinot dzērušiem velosipēdistiem paredzētos sodus tiem, kas piemērojami piedzērušiem autovadītājiem, dzērušu velosipēdistu skaits uz ceļiem samazināsies.

Laikraksts vēsta, ka politiķis uzskata, ka Iekšlietu vai Tieslietu ministrijai vajadzētu pievērsties šai problēmai. Viņš uzskata, ka dzērušam velosipēdistam varētu piemērot arī arestu, noņemt autovadītāja apliecību vai arī liegt cilvēkam, kuram nav autovadītāja apliecības, noteiktu laiku to iegūt.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+