×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. februāris, 2012
Drukāt

Nīderlandes princis pēc iekļūšanas lavīnā atrodas kritiskā stāvoklī

kurorts

Nīderlandes karalienes Beatrikses dēls princis Johans Frīzo, kurš piektdien slēpojot tika aprakts lavīnā, joprojām atrodas slimnīcā, viņa veselības stāvoklis ir stabils, taču kritisks.

43 gadus vecais princis, kurš uzturējās Lehas slēpošanas kūrortā Austrijas rietumos, piektdien nokļuva zem lavīnas un aptuveni 20 minūtes pavadīja aprakts zem sniega segas. Lavīna princi pārsteidza, slēpojot kopā ar kompanjonu, kurš negadījumā nav cietis. Pēc viņa atrakšanas Nīderlandes karaļnama loceklis ar helikopteru tika nogādāts Insbrukas universitātes slimnīcā. Mediķi informēja, ka prinča stāvoklis noskaidrosies tuvāko trīs, četru dienu laikā, kad kļūs skaidrs, vai princis izdzīvos un vai viņa smadzenēm nav nodarīti neatgriezeniski bojājumi.

Princis Johans Frīzo ir karalienes Beatrikses otrais dēls. Pēc precībām, kas notika bez karaļnama piekrišanas, viņš 2004. gadā tika izslēgts no karaliskās ģimenes un vairs netiek uzskatīts par pretendentu uz troni. Karaliene Beatrikse un prinča sieva tagad savas dienas vada slimnīcā, cerot uz Frīzo atlabšanu.

Austrijas rietumus pēdējās nedēļās ir noklājusi bieza sniega sega, liekot izsludināt trešās un ceturtās pakāpes lavīnu draudus piecu pakāpju skalā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+