Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. maijs, 2015
Drukāt

NMPD vadītājam Ploriņam pēc atkārtota novērtējuma ļauts turpināt darbu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Armands Ploriņš

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītājam Armandam Ploriņam pēc atkārtota novērtējuma ļauts turpināt darbu, bet ieteikts to pilnveidot, ceturtdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums (LTV) “Ziņas”.

Jau vēstīts, ka Ploriņa darbību veselības ministra Gunta Belēviča (Zaļo un zemnieku savienība) izveidotā komisija februārī novērtēja negatīvi un viņam tika doti trīs mēneši trūkumu novēršanai.

Valdība janvāra vidū atbalstīja Veselības ministrijas ieceri atteikties no līdzšinējās prakses nomāt ātrās palīdzības automašīnas Rīgas reģionam no uzņēmuma “Rīgas sanitārā transporta autobāze” un iegādāties automašīnas līzingā. Pēc šī valdības lēmuma veselības ministrs paziņoja, ka plāno vērtēt Ploriņa atbildību.

Pirms tam ministra uzmanību piesaistīja arī Ploriņa apsveikuma runa uzņēmēja Adigjozala Mamedova dzimšanas dienas svinībās. Tieši no Mamedova uzņēmuma NMPD iepriekš nomāja automašīnas Rīgas reģiona vajadzībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cinismam latvānijā robežu nav! Trīszvaigžņu ordeni Ploriņam un viņam līdzīgajiem!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+