Mobilā versija
+0.4°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
6. jūlijs, 2012
Drukāt

No 2015. gada «eCall» obligāts

Visām jaunajām automašīnām līdz 2015. gadam vajadzētu būt aprīkotām ar automātisko avārijas zvanu sistēmu “eCall”, kas automātiski brīdina glābšanas dienestus par ceļu satiksmes negadījumiem, liecina šonedēļ pieņemtais Eiropas Parlamenta ziņojums.

 

Pilnīga šīs sistēmas ieviešana transportlīdzekļos ES dalībvalstīs ik gadu palīdzēs glābt līdz pat 2500 dzīvībām, vienlaikus par 10 – 15% samazinot ceļu satiksmes negadījumos gūto ievainojumu smaguma pakāpi. “eCall” pakalpojumu sistēmai jābūt bez maksas, obligātai un uzstādītai visos jaunajos transportlīdzekļos neatkarīgi no transportlīdzekļa un tā atrašanās vietas.

 

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+