Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
8. augusts, 2016
Drukāt

Nodibināta ziedojumu programma jaunajiem māksliniekiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Festivāla “Via Baltica” rīkotājs nodibinājums “Via Cultura” ir izveidojis ziedojumu programmu jaunajiem talantiem, lai stipendijas veidā sniegtu atbalstu dalībai starptautiskos mūzikas un mākslas konkursos, LA.lv pastāstīja festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Paula Pujēna.

“Dalības maksas starptautiskos konkursos jaunajiem mūziķiem un māksliniekiem bieži vien ir jāsedz pašiem. Tie ir gan ceļa izdevumi, uzturēšanās izmaksas, nemaz nerunājot par konkursu dalības maksu,” skaidro “Via Cultura” valdes priekšsēdētāja Dace Bluķe. “Tāpēc esam izveidojuši ziedojumu programmu, lai stipendijas veidā atbalstītu jaunos talantus.”

Jaunie mūziķi un mākslinieki, kuri nolēmuši piedalīties straptautiskos konkuros 2017. gadā, par pieteikumiem stipendijai var interesēties, rakstot e-pastu festivāla rīkotājiem.

Šogad festivāla “Via Baltica” programmā ir izcilu Baltijas valstu mākslinieku kamermūzikas un džeza koncerti Liepājā un Kuldīgā, divas izstādes, kā arī Pētera Krilova filmas “Uz spēles Latvija” bezmaksas seanss 23. augustā un “Senās uguns nakts” akcija 27.augustā.

Festivāla atklāšanas koncerts notiks ceturtdien, 18. augustā koncertzāles “Lielais dzintars” Lielajā zālē, kad tur uzstāsies prestižais igauņu a capella ansamblis “Estonian Voices”.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+