×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2018
Drukāt

Nodokļu parādniekam piemēro cietumsodu (12)

Foto - Edijs Pālēns/LETAFoto - Edijs Pālēns/LETA

Ilustratīvs foto.

Rīgas apgabaltiesa kādai personai piemērojusi piecu mēnešu cietumsodu par 36 050 eiro nodokļu nenomaksāšanu, informēja prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe.

Pirmās instances tiesa apsūdzēto par izvairīšanos no nodokļu nomaksas 36 050 eiro apmērā sodīja ar piespiedu darbu uz 100 stundām, atņemot tiesības veikt uzņēmējdarbību uz diviem gadiem, kā arī, nolēma piedzīt valstij nodarīto kaitējumu.

Par minēto spriedumu prokurors iesniedza protestu daļā par sodu, bet apsūdzētā aizstāvis iesniedza sūdzību.

Savukārt Rīgas apgabaltiesa aprīļa sākumā atcēla Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu daļā par noteikto sodu, apsūdzēto piespiedu darba vietā sodot ar reālu brīvības atņemšanu uz pieciem mēnešiem, bez mantas konfiskācijas, atņemot tiesības veikt uzņēmējdarbību uz diviem gadiem.

Pārējā daļā pirmās instances spriedums atstāts negrozīts.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Un cik tādi pa Latviju ir kuri nemaksā un nemaz nedomā maksāt nodokļus,nodibina jaunu sia un darbojas tālāk….nebūtu slikti,ja varētu ziņot par šādiem sia atsevišķā mājas lapā.

 2. To urraa uzskrapeis kads pensionars.Lai tak priecajas,tapat neko nesaprot.

 3. Iedod klientam preci pat ~162k +pvn uzraksti rēķinu ko viņš nesamaksā!!! Bet tev jānomaksā PVN par 36000€ un viss tevi ieliek cietumā. 🙂

 4. Cauro maisu tik un tā neviens nepiepildīs, lai kā arī kāds gribētu.Tāpat nevienam algu un pensiju nepalielinās,vai nu iekasēs, vai neiekasēs tos nodokļus.Tāpat neviens nekad nezinās,kur paliek valsts nauda -tā pazūd kā bikšu poga siena gubā un skaitās valsts noslēpums,par kuras izlietojumu nevienam nekādas atskaites nav jādod.Iedzīvotāji jau netiek pieskaitīti pie valsts – tos drīkst aplaupīt,izspiežot naudu -liekot maksāt par neesošiem pakalpojumiem u.t.t.Miljonāri, reketieri -tie tiek uzskatīti par valsti.Ja kāds nesamaksā nodokli, kurš pēc tam nonāk miljonāra kabatāi, tad cietums garantēts.Bet, ja Godmanis aplaupa visus iedzīvotājus, radot krīzi -tad viņam par to nekas, tāpat kā lielajiem bomžiem – reketieriem par naudas izspiešanu no iedzīvotājiem par neesošiem pakalpojumiem.

 5. Tā būs visiem , kas atteiksies barot Parazītu .

 6. Būtu parādā nevis nieka 35 , bet 100 000 – neviens cetumā viņu netupinātu …

 7. no malas skatoties Atbildēt

  Laba ziņa.

 8. CIK ES NODOKĻOS NEESMU IEGRŪDIS, PAR TIEM NEIZBRAUCAMIEM CEĻIEM?! KAD BEIDZOT TIESĀS TOS LAUPĪTĀJUS???

 9. un kāds sods pienākas, par cenzūru, kas it kā liegta mūsu valstī? kur mans komentārs?!

 10. Tad es varu gulēt mierīgi…man tiem liekēžiem 5000 parāds. Es pārdevu savu īpašumu…kādi man tur ienākumi? Par ko man būtu jādalās ar tiem bandītiem? Kāpēc viņi nedalās ar tautu, no saviem laupījumiem???

 11. Beidzot! Urrā!

Draugiem Facebook Twitter Google+