×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Norvēģijas drošības policija brīdina par “teroraktu” (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Norvēģijas drošības policija izplatījusi paziņojumu, kurā brīdina, ka ar Sīrijas islāma ekstrēmistu grupām saistīti cilvēki “tuvāko dienu laikā” gatavojas Norvēģijā sarīkot teroraktu.

Kaut arī Norvēģijas drošības policijas “PST” vadītāja Benedikte Bjērnlanna atteicās sniegt sīkākas ziņas par iespējamajiem uzbrukumiem, viņa atklāja, ka norvēģu drošības dienesti ir saņēmuši “uzticamu informāciju” no ārvalstu partneriem par “konkrētu apdraudējumu”. Vienlaikus Bjērnlanna atzina, ka viņas rīcībā nav norāžu par konkrētu mērķi.

Kaut arī Norvēģijas izlūkdienestu darbinieki atteikušies sniegt sīkāku informāciju par iespējamajiem uzbrukumu plānotājiem, netiekot izslēgts, ka cilvēki, kuri gatavojas rīkot teroraktu jau ir Norvēģijā. Šā iemesla dēļ, kā informē ziņu aģentūra “Associated Press”, Norvēģijas drošības policija no atvaļinājuma atsaukusi vairākus savus darbiniekus. Saskaņā ar pagājušajā mēnesī “PST” publicēto ziņojumu aptuveni 50 cilvēki no Norvēģijas bija devušies uz Sīriju, lai kā ārvalstu kaujinieki karotu tur notiekošajā pilsoņu karā. Tagad puse no viņiem esot atgriezušies Norvēģijā.

Norvēģijas policijas direktors Vidars Refviksandens norādījis, ka Norvēģijā tiks izvērsti stingrāki drošības pasākumi. “Policija palielinās savu klātbūtni uz valsts robežas, starptautiskajās lidostās, vilcienu stacijās. Policisti, kas patrulēs šajās vietās, būs bruņoti,” paziņoja Norvēģijas policijas priekšnieks, iepazīstinot sabiedrību ar gaidāmajiem drošības pasākumiem. Viņš arī apstiprināja, ka policija šo drošības operāciju īstenošanā cieši sadarbojas ar valsts bruņotajiem spēkiem. Norvēģijas drošības iestādes brīdinājušas cilvēkus tuvākajās dienās būt “uzmanīgākiem, nekā parasti”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ar Novēģijas mīksto likumdošanu tas ir tikai sākums!

  2. KATRAI TAUTAI JĀDZĪVO SAVĀ ZEMĒ UN VALSTĪ!!! VISS!!! Eiropai un pārējai pasaulei ir JĀPANĀK, lai emigrantu valstu valdības RŪPĒTOS PAR SAVIEM IEDZĪVOTĀJIEM, nevis ļautu izceļošanu uz PILNĪGI atšķirīgām morāles un ticības jautājumos pasaules valstīm un tur šīs svešās, nekaunīgās tautas sāktu IEVEST SAVUS TIKUMUS UN KĀRTĪBU…EIROPA UN AMERIKA NAV PASAULES CAURUMU AIZLĀPĪTĀJAS UN NAV VEIDOTAS no gumijas, LAI TE SAGĀZTOS VISI ĀFRIKAS VALSTU IZDZĪVOTĀJI…?!!!!!!!!! LŪK NORVĒĢIJA UN VIŅAS LABESTĪBA!??? KAM TAS NORVEĢIJAI BIJA NEPIECIEŠAMS?????????? Nebrīnos, ka tas norvēģis apšāva tādu skaitu cilvēku… TAS nebija risinājums, BET NEBRĪNOS!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+