Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
2. decembris, 2014
Drukāt

Konkursa “Latvijas gada auto 2015” uzvarētāji tiks paziņoti sestdien

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

"Citroën C4 Cactus".

Noslēdzies konkursa “Latvijas gada auto 2015” priekšbalsojums. Žūrija (29 cilvēku sastāvā) no 25 pretendentiem izvēlējās astoņus automobiļus, kuri sestdien piedalīsies fināla balsojumā par Gada auto titulu.

Tātad astoņi finālisti alfabēta secībā ir: “Citroën C4 Cactus”, “Ford Mondeo”, “Mazda3”, “Nissan Qashqai”, “Nissan Pulsar”, “Renault Twingo”, “Škoda Octavia Scout”, “Volkswagen Passat”. Bet no tiem tikai viens 6. decembrī iegūs titulu “Latvijas gada auto 2015”.

Šogad konkursam pavisam pieteikti 32 dažādu klašu un segmentu automobiļi, taču astoņu finālistu atlasē nepiedalījās komercauto modeļi, kuriem ir sava atsevišķa nominācija. Uz “Latvijas komercauto 2015” titulu pretendē: “Ford Tourneo Connect”, “Ford Transit”, “Ford Transit Courier”, “Fiat Ducato”, “Renault Trafic” un “Peugeot Boxer”.

Redzams, ka finālā iekļuvuši septiņi pilnīgi jauni modeļi, bet vienīgi “Škoda Octavia Scout” ir pērn uzvarējušās “Octavia” apvidnieciska versija. Tas nozīmē, ka žūrija šogad nav īpaši tērējusi savas balsis par zināmiem modeļiem, kuri tirgū parādījušies jau iepriekšējos gados. Acīmredzot izņēmums ir “Octavia Scout”, kura daudziem tik ļoti iepatikusies, ka par to atdots gana daudz balsu. Tuvu finālam bija arī minimāli atsvaidzinātā “Dacia Duster”, kuras vienkāršību un no tās izrietošo relatīvi zemo cenu žūrija vērtējusi atzinīgi, un tradicionālā uzvaras pretendenta “Golf” modifikācija ar nosaukumu “Sportsvan”.

Automobiļus vērtē ne tikai žūrija. Šogad publikai ir dotas vēl plašākas iespējas izteikt savu viedokli un atbastīt savu favorītu balsojot. Turpinot TC “Mols” publisko testu dienu, lielveikalā ir iekārtota konkursa dalībnieku fotoizstāde, kur apmeklētāji var balsot par savu favorītu. Tāds pats simpātiju balsojums, tikai internetā, ir portālos: “gadaauto.lv”, “Delfi” un “iAuto”.

Konkursa noslēgums un žūrijas fināla balsojums notiks 6. decembrī Vecrīgā, kur būs apskatāmi arī visi astoņi konkursa finālisti. Uzvarētāju godināšana notiks viesnīcā “Hotel Avalon” plkst. 19, no kurienes notiks arī TV tiešraide “Re:TV” un “SportaCentrs.com” kanālos.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+