Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
18. janvāris, 2016
Drukāt

Noskaties aizkustinošu duetu no topošās izrādes “Žanna d’Arka”!

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Dailes teātrī tuvojas Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga, Evitas Mamajas un Dž.Dž.Džilindžera mūzikla “Žanna d’Arka” pirmizrāde, kas paredzēta 29. janvārī, LA.lv uzzināja teātrī.

Simtgadu karš starp Franciju un Angliju ir ilgākais karš cilvēces vēsturē. Francija slīkst asinīs, tauta ir zaudējusi cerības, un valsti var glābt vienīgi brīnums. Taču ir pareģots, ka Franciju izglābs Lotringas jaunava – meitene no vienkāršās tautas. Dūja kļūs par ērgli, krusts – par zobenu, un Francija pacelsies kā Fēnikss no pelniem.

Žannai ir pavisam maz laika, lai piepildītu savu likteni. Viņu sauc Dieva balss. Viņa izies cauri ugunij un paliks ļaužu sirdīs uz laiku laikiem.

500 gadus pēc nāves 1920 .gadā Romas katoļu baznīca iecēla Žannu d’Arku svēto kārtā. Leģenda vēsta, ka viņas sirdi uguns nav skārusi – tā vēl joprojām pukst par Franciju un pukstēs mūžīgi…

Noskatieties Žannas (Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule) un Žana (Intars Rešetins) duetu: https://www.youtube.com/watch?v=00oDmmcBARw

Izrādes pieteikums: https://www.youtube.com/watch?v=T89Oj4grIm0

Pievienot komentāru

Senā Zīda ceļa māksla "Rīgas Biržā"Par godu Ķīnas un Latvijas diplomātisko attiecību 25. gadadienai no 2016. gada 22. oktobra līdz 2017. gada 8. janvārim Mākslas muzejā "Rīgas birža" būs skatāma Senās Ķīnas mākslas izstāde "Zīda ceļš", kas tapusi sadarbībā ar organizāciju "Art Exhibitions China".
Draugiem Facebook Twitter Google+