Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
25. februāris, 2016
Drukāt

Notiesā Rumānijas bijušo EP deputātu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Adrians Severins

Rumānijas tiesa piespriedusi trīs gadu cietumsodu korupcijā apsūdzētajam bijušajam Eiropas Parlamenta deputātam Adrianam Severinam.

Viņš bija viens no trim EP likumdevējiem, kurus laikraksta “The Sunday Times” žurnālisti 2010. gadā slepus nofilmēja, apspriežot kukuļu pieņemšanu apmaiņā pret Eiropas likumdošanas procesa ietekmēšanu. Rumānijas Kasācijas tiesa piesprieda 61 gadu vecajam politiķim trīs gadu un trīs mēnešu cietumsodu par gatavību pieņemt 100 000 eiro kukuli gadā apmaiņā pret Eiropas Savienības likumprojektu ietekmēšanu. Lietu pret Severinu ierosināja Rumānijas pretkorupcijas aģentūra DNA.

Pēc skandāla izcelšanās Severins atteicās nolikt EP mandātu, paziņojot, ka nav darījis neko nelegālu vai pretēju normālai rīcībai. Pārējie šajā lietā aizdomās turētie bija austriešu EP deputāts Ernests Štrāsers un slovēnis Zorans Halers. Arī viņiem savās valstīs piespriests cietumsods.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. arii tur godapraats dazhiem pieklibo.

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+