Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. septembris, 2014
Drukāt

Novembrī iznāks pirmais “Pink Floyd” albums 20 gadu laikā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

10. novembrī iznāks britu rokgrupas “Pink Floyd” pirmais albums 20 gadu laikā, pirmdien paziņoja mūziķu pārstāvji.

Dubultajā albumā “The Endless River” iekļautas 18 iepriekš nedzirdētas dziesmas. Ieraksta tapšanā piedalījās grupas dalībnieki Deivids Gilmors, Niks Meisons un Ričards Raits, kurš 2008. gadā aizgāja mūžībā.

Rodžers Voterss, kurš pameta grupu 1985. gadā, nav piedalījies albumā dzirdamo dziesmu radīšanā.

Tas izveidots no 1993.gadā ierakstītā materiāla albumam “The Division Bell”. Kopējais audioieraksta garums bija 20 stundas, bet no tā tika atlasītas labākās dziesmas, kas līdz šim nav tikušas izdotas.

Gilmors norāda, ka grupa “pievienoja jaunas daļas, citas ierakstīja no jauna, kā arī izmantoja ierakstu studijas tehnoloģijas, lai izdotu 21. gadsimta “Pink Floyd” albumu”.

“The Endless River” galvenokārt sastāv no instrumentāliem skaņdarbiem. Tikai dziesmai “Louder Than Words” tika izveidoti jauns teksts. To sacerēja Gilmora sieva Pollija Semsone.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+