×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. oktobris, 2012
Drukāt

Novērš pasūtījuma dubultslepkavību

Valsts policija (VP) uz aizdomu pamata par kādas Liepājas uzņēmējas un viņas brāļa pasūtījuma slepkavības organizēšanu aizturēja divus iepriekš policijas redzeslokā nonākušus vīriešus, un viņiem atsavināts liels daudzums munīcijas un ieroču.

VP preses un sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru BNS informēja, ka slepkavības organizēšanas iemesls ir bijis kāds civiltiesisks strīds starp cietušo un aizturētajām personām.

Oktobra sākumā kriminālpolicijas darbinieku rīcībā nonāca informācija, ka tiek plānota kādas Liepājas uzņēmējas un viņas brāļa pasūtījuma slepkavība. Pārbaudot šo informāciju, policija Liepājā aizturēja iespējamo aizdomās turamo – 32 gadus vecu vīrieti. Sadarbībā ar Kurzemes reģiona kriminālpolicijas darbiniekiem kratīšanas laikā aizturētajam piederošā garāžā atrasti un atsavināti seši dažādi šaujamieroči, kā arī vairāk nekā 1000 patronu. Turpinot izmeklēšanu, par līdzdalību slepkavības organizēšanā Rīgā policija aizturēja kādu 44 gadus vecu vīrieti.

Abi aizturētie jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavību, ja tā izdarīta mantkārīgā nolūkā, par ko paredzēts arī mūža ieslodzījums. Vienam no aizturētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, savukārt otram ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+