×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. janvāris, 2016
Drukāt

“Olainfarm” iegādājas ekokosmētikas ražotāju “Kiwi Cosmetics”

Publicitātes  fotoPublicitātes foto

Šonedēļ AS “Olainfarm” parakstīja līgumu par ekokosmētikas ražotāja SIA “Kiwi Cosmetics” 100% kapitāla daļu iegādi. Šis darījums ļaus abiem uzņēmumiem paplašināt ražošanas virzienus, optimizēt ražošanu, kā arī apgūt un nostiprināties arvien jaunos tirgos, informē uzņēmumā.

Uzņēmumā turpinās strādāt līdzšinējā vadības komanda – Agate Jurkovska-Kanča, Elīna Iltnere-Kārkla un Solveiga Zvejniece. Pēc provizoriskajiem datiem SIA “Kiwi Cosmetics” apgrozījums pērn bija 123 000 eiro.

“Mēs augstu vērtējam Latvijas ražotāju iespējas nodrošināt kvalitatīvus un pieprasītus produktus arvien pieaugošajam zaļā dzīvesveida piekritēju pulkam. Latvijā ir rūpīgi izloloti uzņēmumi gan zaļās farmācijas, gan eko kosmētikas jomā, kuru straujākai attīstībai ir nepieciešams nodrošināt spēcīgu atspēriena punktu. Tāpēc mēs turpinām ar Latvijas zaļās farmācijas līdera “Silvanols” iegādi aizsākto virzību un pievienojam “Olainfarm” koncernam eko kosmētikas uzņēmumu “Kiwi Cosmetics”, kuru arīdzan virza vēlme palīdzēt cilvēkiem efektīvāk izmantot dabas spēku. Mēs saskatām labu sinerģiju starp “Kiwi Cosmetics” un “Silvanols” produktu mārketinga un eksporta jomā, kā arī starp “Kiwi Cosmetics” un “Latvijas aptieka” ārstnieciskās eko kosmētikas izplatīšanas jomā. Turklāt būtisks atbalsts būs mātes uzņēmuma “Olainfarm” pieredze ražošanas attīstībā, tās optimizēšanā un jaunu tirgu apguvē,” piebilst Valērijs Maligins, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs.

SIA “Kiwi Cosmetic” līdzdibinātāja Agate Jurkovska-Kanča atzīst: “Pirms pieciem gadiem mēs radījām “Kivvi”, lai tā produktos optimālā līdzsvarā sabalansētu dabas spēku ar zinātnes sasniegumiem. No sākotnēji pieciem klasiskākiem produktiem – sejas, acu un roku krēmiem, esam izauguši līdz vairāk nekā 70 produktiem, pat īpašai līnijai vīriešiem. Mēs jūtam, ka esam īstenojuši spēcīgu ieskrējienu, lai “Kiwi Cosmetics” paceltos un uzņemtu arvien lielāku augstumu un tā produktu koncentrēto spēku varētu novērtēt plašāk pasaulē. AS “Olainfarm” un tās pieredzējusī komanda, kurai pievienojamies, sniegs mums šādu iespēju”.

2011.gadā dibinātā SIA “Kiwi Cosmetics” ražo eko kosmētiku ķermenim un sejai gan sievietēm, gan vīriešiem ar zīmolu “Kivvi”. Produktu portfelī ir vairāk nekā 70 produkti, kas visi ir piemēroti arī vegāniem. Lielākā daļa “Kivvi” produktu ir saņēmuši visā pasaulē atzīto ECOCERT sertifikātu. Tas garantē, ka kosmētikas produktu formulas satur tikai dabiskas izejvielas, kas tiek iegūtas bioloģiskā lauksaimniecībā, ka produktu tiek ražoti energoefektīvā ražotnē un iepakojums ir pārstrādājams un videi draudzīgs. Latvijas tirgū tiek realizēti 30% produkcijas, kamēr 70% nonāk eksporta valstīs – Austrijā, Bulgārijā, Dānijā, Čehijā, Igaunijā, Itālijā, Japānā, Lietuvā, Norvēģijā, Polijā, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Vācijā un Zviedrijā. Latvijā “Kiwi Cosmetics” produkciju var iegādāties gan veikalos Rīgā, Liepāja, Valmierā, Jelgavā, Siguldā, Ogrē, Ādažos un Mārupē, gan skaistuma salonos un interneta veikalos.

AS “Olainfarm” koncerns sastāv no mātes uzņēmuma AS “Olainfarm” un farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Latvijas Aptieka”. AS “Olainfarm” pieder arī 96,69% kapitāla daļas lielākajā Latvijas uztura bagātinātāju ražotājā SIA “Silvanols”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+