×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Olga Rajecka izsludina dziesmu un deju koncerttūri

Foto - LetaFoto - Leta

Olga Rajecka gatavo jaunu koncertprogrammu, ar ko rudenī apceļos Latviju. Dīva sola mūsdienīgi tautisku skanējumu, daudz jaunu dziesmu un tikpat daudz enerģisku deju. Tūri Olga sāks 24. augustā ar uzstāšanos festivālā “Latvijas Pērles” Dzintaros un septembrī turpinās Ogrē, Liepājā, Jelgavā, Krustpilī, Valmierā un Rēzeknē. Biļetes jau ir pārdošanā.

Skanēs Olgas izpildījumā agrāk nedzirdētas Imanta Kalniņa dziesmas (vairākas no tām rakstītas tieši viņas balsij), kā arī jauni un jau labi zināmi Valda Atāla, Borisa Rezņika, Raimonda Macata, Aigara Grāvera, Tomasa Kleina u.c. autoru sacerējumi laikmetīgā etnopop manierē. Liela loma programmā ierādīta dejai – koncertos piedalīsies TDA “Rotaļa XO”, “Līgo” un “Dzintariņš” dejotāji.

Olga Rajecka: “Pagājušajā gadā sāku dejot tautas deju kolektīvā “Rotaļa XO”, ar ko piedalījos arī Dziesmu un deju svētkos. Savukārt šogad Eirovīzijas atlasē uzstājos ar “Līgo” dejotājiem, sapazinos ar horeogrāfu Jāni Purviņu, un sapratu, ka varu reizē gan dejot, gan dziedāt – no šā atklājums arī radās doma par jauno programmu jeb Olgas Rajeckas dziesmu un deju svētkiem. Man ļoti patīk kārtīgi izdejoties un izdziedāties, tādēļ koncertus gaidu jau tagad. Un tur būs daudz manu draugu – gan no muzikantiem, gan dejotājiem! Būs labais!”

Olgas Rajeckas koncerttūre:

Dzintaru koncertzāle, festivāls “Latvijas Pērles” – 24. augusts*

Ogre, kultūras centrs – 19. septembris

Liepāja, OC Rožu zāle – 20. septembris

Jelgava, kultūras nams – 21. septembris

Krustpils, kultūras nams – 26. septembris

Valmiera, kultūras centrs – 27. septembris

Rēzekne, koncertzāle Gors – 28. septembris

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+