Olijas uzvar “Bigbank” Zelta līgas otrajā posmā Tartu 0

Latvijas barjersprinteris Staņislavs Olijars ceturtdien Tartu izcīnīja uzvaru “Bigbank” Igaunijas Zelta līgas ziemas sezonas otrā posma sacensībās, kur panākumus guva vēl četri Latvijas vieglatlēti, informē sacensību rīkotāji.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

60 metru barjerotās distances finālā Olijars finišēja pēc 7,76 sekundēm, otrajā vietā atstājot citu Latvijas sportistu Māri Grēniņu, kurš atpalika par 0,36 sekundēm. Okijars bija ātrākais arī priekšsacīkstēs, kur viņa rezultāts bija 7,90 sekundes.

Dubultuzvaru Latvijas sportisti izcīnīja arī tāllēkšanā sievietēm – pirmo vietu ar 6,35 metrus tālu lēcienu ieguva Lauma Grīva, bet otrā ar 6,22 metriem bija Aiga Grabuste. Tāllēkšanā vīriešiem uzvaru svinēja Elvijs Misāns, kurš aizlēca 7,87 metrus, bet sestais bija Māris Grēniņš (7,38 metri). Misāns ieguva arī trešo vietu 60 metru skrējienā (6,82 sekundes).

Kārtlēkšanā nepārspēts palika Pauls Pujāts, kurš pārvarēja 5,41 metrus, bet otro vietu ar 5,36 metriem ieņēma Mareks Ārents.

Poļina Jeļizarova uzvarēja 1500 metru skrējienā, finišējot pēc četrām minūtēm un 20,11 sekundēm. Vīriešiem šajā distancē piektais bija Kaspars Briška (3:56,97). Augstlēkšanā sievietēm trešo vietu ieguva Madara Onužāne (1,75 metri), bet vīriešiem otrais bija Normunds Pūpols (2,10 metri). Grabuste bija trešā 60 metru barjerskrējienā ar rezultātu 8,55 sekundes, bet ceturto vietu ieņēma cita Latvijas daudzcīņniece Laura Ikauniece (8,65).

Otro vietu trīssoļlēkšanā sievietēm ieguva Santa Matule (13,16 metri), bet 60 metru distancē viņa bija ceturtā (7,71).

400 metru skrējienā labākais no Latvijas pārstāvjiem bija Jānis Baltužs, kurš finišēja pēc 48,86 sekundēm un ieņēma piekto vietu.