×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. augusts, 2012
Drukāt

Olimpiskās piezīmes: īsti vīri neraud

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins olimpisko spēļu grupu turnīru trešdien noslēdza ar 0:2 (10:21, 16:21) zaudējumu šīs sezonas Pasaules kausa līderiem amerikāņiem Džeikobam Gibsam un Šonam Rozentalam. Grupā mūsējie ierindojās trešajā vietā un rīt būs zināms turnīra turpinājuma grafiks.

Ruslans Sorokins: “Viņi šodien bija stiprāki un nospēlēja daudz labāk. Mēs jau no sākuma ļāvām labi spēlēt, ieskrējās. Man patraucēja servju uzņemšana, līdz ar to Sašam bija grūti celt un arī uzbrukumā bija grūtāk tikt pie punktiem. Laikam šī vienkārši bija slikta diena – tā gadās. Amerikāņi ir lieliskā formā, visu sezonu faktiski turas pirmajā vietā reitingā. Ja viņiem ļauj spēlēt, tad nav nekādu iespēju. Cerams, ka tāda spēle vairs neatkārtosies. Jāaizmirst šī diena un jāgatavojas turpinājumam. Redzēsim, vai būs jāspēlē papildspēles par iekļūšanu astotdaļfinālā un kas nāks pretī. Cerams, ka ar šiem amerikāņiem vēl satiksmies Londonā, lai varētu revanšēties. Varam cīnīties ar jebkuru, tikai jānospēlē labāk.”

Aleksandrs Samoilovs: “Šodien nevienu bumbu aizsardzībā laikam nedabūju… Mūsu spēlē nebija disciplīnas. Jau no sākuma neaizgāja, mēģinājām lauzt spēles ritmu, bet Rozentals aizsardzībā spēlēja fantastiski – sit no visa spēka, bet viņš paņem, vēlreiz paņem. Tad tu sāc kaut ko izdomāt, maini savu stilu, bet tā nevar parādīt labāko sniegumu. Turnīrs turpinās, cīnīsimies, skatīsimies, kāda būs izloze. Neraudāšu tagad, jānoskaņojas nākamajām spēlēm. Komandas ir spēkos tik līdzīgas, ka nevar zināt, vai labāk, ja izej no grupas kā pirmais vai trešais. Viss atkarīgs no mums pašiem, un domāju, ka pārliecība tagad nebūs ietekmēta, esam zaudējuši daudz emocionālākās spēlēs, bet ar to dzīve neapstājas. Bumba ir apaļa, dzīve neapstājas. Olimpiskajās spēlēs man visvairāk nepatīk tas, ka ir viena diena brīva. Nospēlē maču un tad pusotru diennakti nezini, ko darīt, sēdi, domas nāk galvā – visi esam cilvēki, neesam roboti. Nevar sevi piespiest nedomāt par kļūdām.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+