×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

Operetes fonds sāk biļešu tirdzniecību uz pavasara sezonas izrādēm (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Operetes fonds sācis biļešu tirdzniecību uz pavasara sezonas izrādēm Rīgā un Latvijā.

Skatītājiem gaidāma tikšanās ar iemīļotajiem operetes solistiem – Sonoru Vaici, Antu Jankovsku (Itālija), Daini Skuteli, Emīlu Kivlenieku, Ilonu Bageli, Marlēnu Keini, kā arī Trīs Latvijas tenoriem un citiem operetē “Jautrā atraitne”, muzikāli nebēdnīgajā izrādē bērniem “Paukojam un šmaukojam”, kā arī gaidāmajā pirmizrādē, Paula Abrahama operetē “Balle Savojā”, LA.lv pavēstīja fonda sabiedrisko attiecību pārstāve Līna Kalķe.

Jau 6. martā plkst.13 un arī 1. aprīlī plkst. 18 Rīgas Kongresu Namā mazos un lielos skatītājus priecēs Brodvejas stilā veidotās muzikālās izrādes bērniem “Paukojam un šmaukojam” varoņi – nerātnie zaķēni Pauks un Šmauks, kam galva vienmēr pilna ar dažādām idejām un dullībām.

Savukārt 13. martā plkst. 18 kultūras pilī Ziemeļblāzma pirmizrādi piedzīvos Paula Abrahama džeziskā operete “Balle Savojā”. Nākamās izrādes notiks 28. martā plkst. 15, 3.aprīlī plkst. 18 un 24. aprīlī plkst.18.kultūras pilī Ziemeļblāzma. Operete būs jaunās paaudzes režisora Gundara Silaktiņa skatījums uz izpausmēs daudzveidīgo un krāsaino operetes žanru. Jaunajā izrādē būs gan džezs, gan tango, gan ungāru čigānu melodijas, gan arī romantiski valši, krāšņi tērpi un jauneklīga dzirksts.

Tikai viena izrāde Rīgā būs Franča Lehāra operetei “Jautrā atraitne”, un tā notiks 17. aprīlī plkst. 17 kultūras pilī Ziemeļblāzma. Savukārt 29. aprīlī plkst. 19 tā pirmo reizi būs skatāma Vidzemes koncertzālē Cēsīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kur var iegādāties biļetes?

  2. Nezinu, kā citas izrādes, bet bērniem Pauks ar Šmauku bija ļoti piemēroti. Jauki, ka bērni pēc izrādes varēja arī nofotografēties ar visiem spilgtajiem un mīlīgi laipnajiem zvēriņu tēlotājiem.

  3. nabaga halturai laikam depresija 🙂 jautra, atraktiva un prieciga izrade. Vakars noteikti bus izdevies.

  4. Kārtējā haltūra. mūzikanti čīgā ar bēdīgām sejām, jo laikam nemaksā. Pašdarbības līmeņa mūzikālais iestudējums turpina nebeigties ar lauku kluba ballītes dalībnieku aktivitāti pēc pusnakts.

    • Redzu, ka esat ļoti augsta ranga eksperts, jo savu vārdu nenosaucat, sniedzot vērtējumu. Jums grūta dzīve – visur redzat tikai slikto. Jūtu līdzi!
      Es izrādi noskatījos un man patika. Ļoti dzīvespriecīga un profesionāla. Bija skaisti!

Draugiem Facebook Twitter Google+