Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. februāris, 2015
Drukāt

Ornellai Muti piespriests cietumsods par vakariņām ar Putinu (7)

Foto: AFPFoto: AFP

Itāļu aktrise Frančeska Romāna Rivelli, ko plašāk pazīstam kā Ornellu Muti (59), notiesāta uz astoņiem mēnešiem cietumā un 600 eiro lielu naudas sodu par norautu izrādi, vēsta “Messagero Veneto”.

Aktrise, kuru vislabāk zinām no filmas “Spītnieka savaldīšana”, apsūdzēta krāpniecībā. 2010. gadā viņa, izmantojot viltotu ārsta izziņu par akūtu laringotraheītu, neieradās uz izrādi Pordenonas teātrī, kur viņai bija jātēlo galvenā loma Džanni Klementi izrādē “L’Ebreo”. Vēlāk noskaidrojies, ka laikā, kad aktrise it kā bija slima, viņa faktiski apmeklējusi labdarības vakariņas Krievijā kopā ar valsts tābrīža premjeministru Vladimiru Putinu.

Aktrisei nebūs jāsēž cietumā, ja viņa piekritīs samaksāt 30 000 eiro lielu sodanaudu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Nedod Die’s tā izbadēties… Laikam dikti izsalkusi bija.

  2. Tātad likums ir pērkams.

  3. Nav filmas “Spītnieka savaldīšana”. Ir “Spītnieces savaldīšana”. Tik daudz jau nu vajadzētu gan zināt žurnālistiem.

  4. Galīgi aBdulluši tie makaronu rijēji!!

  5. d…šat! Notiesāja par krāpšanos. Vēl vajadzēja sodīt par norautu izrādi un pie reizes sodīt dakteri, kurš to ,,spravku” uzrakstīja.

  6. supper,visur par naudu var atpirkties,tad jau kukuļus vajadzētu legalizēt un noteikt izcenojumus

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+