×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

Franks Gordons: Osipovs, Girss un “Krievu saullēkts” (16)

Foto - LETAFoto - LETA

No interneta dzīlēm iznirusi jauna vietne, tā ir krieviska, bet nosaukums nez kāpēc vācisks – OSTKRAFT (austrumu spēks), atgādinot citus laikus un zināmu nekrievisku ideoloģiju.

Labs ir. Nu šajā vietnē ņem vārdu Jevgeņijs Osipovs un Illarions Girss – Rīgas krieviskie antilatviskuma paudēji. Sakarā ar notikumiem Ukrainā un “Krimas krīzi” viņi jau virsrakstā uzsver, ka “krievu pavasaris” turpinās. Skaidra analoģija ar “arābu pavasari”. Osipovs un Girss neapjēdz, kādus asinsplūdus un kādu vilšanos šis “pavasaris” atnesis Ēģiptē un īpaši Sīrijā.

Daudzinot Krievijas rīcību Krimā un pulgojot Maidana uzvaru Kijevā un it īpaši Rietumus, kas ar to solidarizējas, Osipovs un Girss aicina visus labi iegaumēt no “varonīgajiem serbiem” pārņemto saukli: “Debesīs Dievs, virs zemes Krievija.” Kāda iedomība! Un meli: abi autori apgalvo, ka tie, kas Kijevā sagrābuši varu, plāno Ukrainā ieviest – pēc Latvijas parauga – t. s. nepilsoņu kategoriju.

Pirms Osipova un Girsa raksta OSTKRAFT vietnē zem virsraksta “Debesīs Dievs, virs zemes Krievija” publicēta īpaša informācija: sakarā ar Krimā paredzēto referendumu par pievienošanos Krievijai biedrība “Russkaja Zarja” rīkošot Krievijas atbalstītāju demonstrāciju Rīgā pie Krievijas Federācijas vēstniecības. “Russkaja Zarja” tulkojumā nozīmē “Krievu saullēkts” – acīmredzot par paraugu ņemts “Zelta saullēkts” (“Hrisi avgi”). Tā sauc Grieķijas klaji neonacistisko un antisemītisko partiju, kas balstās nacionālsociālisma ideoloģijā.

Pēc tam kad šis paziņojums parādījās OSTKRAFT vietnē, referendums Krimā tika pārcelts uz 16. martu (iepriekš bija informācija, ka tas plānots 30. martā). Tātad nav izslēgts, ka 16. martā Rīgā līdzās “profesionālajiem antifašistiem” pavisam netālu ārdīsies lielkrievu šovinisti, skandinot vēl vienu saukli: “Krievija savējos nepamet!”

Vai tas ir brīdinājums Latvijai?

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. un vispār-tas viens tipiņš tai bilžā nav skuvies (partizāns???varb. vēl gaida vilcienus,ko spridzināt-mežā)
  un tauriņš izskatās nosperts Karginam!!!

  • TAURIŅŠ Girsam ir no atvaļinātā Maskavas cirka lāča ( multenīte Maša i medvedj). Vispār jau lācis Krievijai ir tāds lepnuma, spēka simbols.. Jā un tās bikses ar to balto svītru sānos ir izteikti imperiālistiskā garā , kā Nikolajam II….
   Lāci maisā nenoslēpsi……

 2. Paldies F.Gordona kungam kura attieksmes un rakstu dēļ var saukt par izcilu Latvijas Goda pilsoni!

 3. Valsts bezdarbiba un DP pilnīgā nespēja vei nevēlēšanās reaģēt uz izteikto naida un pretlatviskuma paušanu radīs pilsoņu Tautas tribunālus un pašaizsardzības grupas, jo nav šobrīd nevienas valsts institūcijas uz kurām varētu paļauties latviešu tauta

 4. Tas nav brīdinājums. Tā ir pārliecība, ka Latvija jau sen ir Krievija. Un tas nav arī nekāds cirks, bet reāla darbība, lai vēlamo piepildītu.
  Visi šie cilvēki par naida kurināšanu būtu izraidāmi no Latvijas.

 5. Neviens normāls cilvēks pat neiedziļinās to radījumu propagandā, ja vien tas nav saistīts ar sabiedrības drošības proplēmām. Lai ar padomju surogātnācijas pārstāvjiem nodarbojas Latvijas valsts Drošības struktūras. Katra gadījumā, Latvijas iedzīvotaji var gulēt mierīgi, jo padomju smerdeļu aktivitātes tiek fiksētas. Pat, sapuvušās padomju impērijas metrapolē.

 6. Dikti “salietots” skatiens, kkādā citā dimensijā peld…

 7. Tu nu gan esi nelietis!

 8. Valdības un žurnālistu izdarības tikai vairo šo putina sūcēju iespēju sevi parādīt. Ja būtu pilnīga ignorece no valdības un žurnālistu puses šos dažus desmītus izdzimteņu pat neviens nepamanītu.

 9. Krievijas klauni

  • Vai tiešām jānolaižas tik zemu un jāsāk uztraukties vēl par šiem klauniem???Kas vispār šie ir?:)Tatjanu zinu-:):):)

 10. antilatviskuma paudējiem – “Можно молчать и казаться идиотом, а можно открыть рот и развеять все сомнения”

 11. He !He !Bit’it L’aci dzemd’eja…[sav’a meldi’n’a]

 12. Patreizējā demokrātija ir neregulējama visatļautība.Uz to norāda viss ,sākot ar ,,brīvo,, elektrības tirgus murgiem un beidzot ar t.s. legālām narkotikām,kuru upuru skaits aug augumā un neviens šo sērgu nedomā iznīcināt.Arī ,,krievu saullēkts,, ir narkotika krieviem un tā pēc gala rezultāta ne ar ko neatšķiras no legālām narkotikām pēc kurām ir liels pieprasījums.

 13. Paldies par brīdinājumu, Gordona kungs. Cerams, ka mūsu DP apzinās visus riskus un reaģēs adekvāti, t.i., paņems “pie dziesmas” šos REĀLOS fašistus. Tas būtu atklāts aicinājums uz konfrontāciju, ko nedrīkst pieļaut. Demokrātija NAV visatļautība!

Draugiem Facebook Twitter Google+