×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Otto Ozols: Viņķele turpina melot un graut (68)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāte Ilze Viņķele.

Bija pagājušas burtiski pāris dienas pēc “Vienotības” kongresa, kad Saeimas deputāte Ilze Viņķele publiski uzgāza apmelojumu spaini saviem partijas biedriem. 7. jūnijā “Latvijas Radio 4” raidījumā “Atvērtais jautājums” (“Открытый вопрос”) Viņķele atzinās, ka viņai “nāk vēmiens no paziņojumiem “krievi nāk”” (меня уже тошнит от заявлений “русские идут!”). (1)

Viņķeles paziņojumu nekavējoties pārpublicēja vairāki krievi mediji, tai skaitā ārpus Latvijas robežām. (2) Šāds sauklis ir iemīļots Kremļa propagandistu manipulācijas paņēmiens – veikli sajaukt kopā Putina režīma agresorus ar visiem krieviem. Tas uzliek atbildību par Kremļa noziegumiem uz visiem krieviem, mērķtiecīgi palielinot spriedzi starp tautām. Kādēļ Viņķele tik bezatbildīgi seko Kremļa propagandas zemiskākajiem paņēmieniem? No raidījuma teiktā izriet, ka ar šādiem saukļiem mētājies un tos izplatījis viņas partijas biedrs, “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns.

Rūpīgi pārbaudot visu, ko ir teicis Smiltēns, nav atrodama neviena pat mazākā norāde, ka Smiltēns būtu biedējis vēlētājus, partijas biedrus ar krieviem, lietojis saukli “krievi nāk” tādā vai citādā formā. Protams, tāpat kā visi mūsu sabiedrotie, drošības iestādes, Smiltēns ir pamatoti norādījis uz apdraudējumiem, kurus Latvijai un visai civilizētai pasaulei rada neprognozējamais Putina režīms. Tomēr politiķim, kuram ir kaut mazliet godaprāta, nevajadzētu jaukt Kremļa režīma apdraudējumus ar apvainojumiem visiem krieviem. Viņķele to dara. Piedevām apmelojot savu partijas biedru.

Kas varētu būt pamatā šiem Viņķeles apvainojumiem? “Latvijas Radio 4” pārstāstot radījumu, norāda: “Komentējot nesenās “Vienotības” priekšsēdētāju kandidātu Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna publiskās debates, politiķe nosodīja pēdējā retoriku, kurā viņš pārmeta (Rīgas mēram) Nilam Ušakovam viņa tautību.” (3) Te gan jārunā par žurnālistu godaprātu, noklausoties visu raidījumu, precīzi šādus Viņķeles pārmetumus Smiltēnam nevar sadzirdēt. Latvijas Radio vadībai, iespējams, vajadzētu noklausīties vēlreiz šo diskusiju un pārliecināties, vai tiešām šādi apvainojumi ir izskanējuši. Pretējā gadījumā ir noticis nepieļaujamais – sabiedriskā medija žurnālisti ielikuši redzama politiķa mutē domu un vārdus, kuri nav teikti.

Viņķeles paustais ir interpretēts arī citā vietā un šoreiz grūti spriest – precīzi vai neprecīzi. “Latvijas Radio 4” raksta: “”Vienotības” pārstāve apgalvoja, ka (Rīgas) mēra tautība un politiskie uzskati nekādi neapdraud Latviju.” (Представитель “Единства” указала, что национальность и политические взгляды мэра никак не угрожают Латвии.)

Ko tad tas nozīmē? Vai Viņķele “Vienotības” vārdā sāks apgalvot, ka “Saskaņas” atbalsts divvalodībai Latvijā un Krievijas agresijai Ukrainā nekādi neapdraud valsts drošību? Vēl viens citāts, kas “LR4” žurnālistiem ļāvis tā rakstīt, ir šāds. Viņķele teica: “Ar ko mēs biedējam rīdziniekus? Nils Ušakovs ir cik, astoņus gadus (pilsētas vadītājs). Nu, neatkarību mēs neesam pazaudējuši!” (Чем мы пугаем рижан? Нил Ушаков уже сколько, восемь лет уже? Пол Латвии под его руководством. Ну, независимость мы не потеряли!)

Viņķele acīmredzami cenšas mazināt “Saskaņas” un Ušakova iespējamos apdraudējumus, un tas atkal liek domāt, ka Viņķelei nekas nebūtu pretī kādreiz redzēt Kremļa sadraudzības partiju Latvijas valdošajā koalīcijā un valdībā. Te gan atkal kārtējo reizi ir skaidri un principiāli jānovelk skaidra līnija – Latvijā nav un nevar būt uz etniskiem pamatiem balstītas partijas. “Saskaņa” nav un nevar būt “krievu partija”. Tā nepārstāv visu krievu intereses, “Saskaņas” būšana vai nebūšana valdībā nav un nevar būt jautājums par “krievu iesaistīšanu Latvijas valdībā”. Iemesls, kādēļ izgāzās Zatlera mēģinājums iesaistīt “Saskaņu” valdībā, bija pavisam vienkāršs – Reformu partija toreiz skaļi deklarēju jaunu, principiāli godīgu attieksmi pret politiku. Bet Ušakova un Urbanoviča vadītā “sociāldemokrātisku” luksusa džipu partija vienmēr ir smagi dvakojusi pēc elpu aizcērtošas korupcijas.

Kas varēja būt par pamatu tam, ka Viņķele publiski apmeloja partijas biedru, turpinot dzīt zārka naglas pašas partijā jau pēc kongresa? Iespējams, ka tam pamatā bija Smiltēna teiktais intervijā “NRA”. Tur viņš norādīja, ka Latvijas simtgadi gribētu sagaidīt ar citu Rīgas mēru. Esošais pārvaldības stils ir diezgan graujošs attiecībā uz sabiedrības vienotību un finansēm. (4) Tur nav nekādu pārmetumu Ušakovam par viņa tautību. Smiltēns nekad un nekur nav vilcis vienādības zīmi starp krieviem un kremlistiem.
Acīm redzami, ka Viņķele kārtējo reizi runājusi nepatiesību jeb, vienkārši sakot, atkal melojusi.

Iepriekšējā skaļākā reize, kad viņa to darīja, bija 2013. gadā, kas bija viens no smagākajiem triecieniem “Vienotības” reputācijai vispār. Toreiz Viņķele, būdama labklājības ministre, ar dzelžainu spītību pretojās demogrāfijas politikas uzlabojumiem. Tas bija tā dēvētā demogrāfijas ultimāta laikā. Viņķele darīja visu, lai nobremzētu pat nelielu atbalsta palielinājumu ģimenēm ar bērniem. Viņa darīja visu, lai Latvija pat netuvotos tai atbildīgai valsts attieksmei pret ģimenēm ar bērniem, kāda tā ir ziemeļvalstīs un Igaunijā. Viņķele turpināja uzstāt uz pašiznīcinoši cinisko attieksmi, kas grūda bezcerības bedrē jaunās ģimenes. Līdz ar viņiem arī cerības uz latviešu tautas un valodas nākotni.
Toreiz Viņķele lika lietā īpaši brutālus melus, lai nepildītu pašas solīto. Pieķerta viņa paskaidroja: “Ziniet, ir tāda spēle, kad jūs vienojaties un jūs kabatā turat sakrustotus pirkstus cerībā, ka tas kaut ko nozīmēs. Jūs tā kā parakstāties, bet īstenībā jūs domājat, ka varēs šo norunu kaut kādā veidā mainīt. Ar pilnu atbildību apgalvoju, ka visas puses turēja šos sakrustotos pirkstus kabatā.” (5) Visi pārējie iesaistītie bija šokēti par šādu apgalvojumu, Viņķele bija kārtējo reizi pamanījusies runāt par citiem. Un apmelot.

Protams, nav nekas jauns vai negaidīts, ka kāds politiķis tiek pieķerts melos. Viņķeles gadījumā tas bija īpaši nepatīkami tādēļ, ka tieši “Vienotība” bija solījusi saviem vēlētājiem principiāli jaunu, daudz atbildīgāku politiku. Viņķele ar savu “sakrustoto pirkstu” politiku deva ļoti smagu triecienu šādām cerībām. Otra lieta – tā Viņķele atgrūda no “Vienotības” tos vēlētājus, kuri bija cerējuši uz atbildīgu un tālredzīgu politiku, kāda ir raksturīga sociāli atbildīgām, patiesi eiropeiskām partijām.
Es negrasos lemt “Vienotības” vārdā, ko un kā darīt ar Viņķeli. Tā ir arī paša Andra Piebalga principiāla attieksme – būt vai nebūt kopā ar personu, kura hroniski melo, netur solījumus, grauj partijas reputāciju un nesaredz nekādu apdraudējumu Latvijai no “Vienotās Krievijas” sadarbības partnera – Nila Ušakova.

avoti:
1. Винькеле: меня уже тошнит от заявлений “русские идут!”
http://lr4.lsm.lv/lv/raksts/otkritiy-vopros/vinkele-menja-uzhe-toshnit-ot-zajavleniy-russkie-idut.a69547/

2. Postsovet.ru “Латвийский политик: Меня уже тошнит от заявлений “русские идут!”: https://www.postsovet.ru/blog/pribaltika/762199.html

3. LR4: “Комментируя недавние публичные дебаты кандидатов на пост председателя партии “Единство” – Андриса Пиебалгса и Эдварда Смилтенса, политик выразила сожаление по поводу риторики последнего, упрекающего Нила Ушакова в его национальности.: http://lr4.lsm.lv/lv/raksts/otkritiy-vopros/vinkele-menja-uzhe-toshnit-ot-zajavleniy-russkie-idut.a69547/

Pievienot komentāru

Komentāri (68)

 1. Man tā liekas: Kas vienreiz no … devis, tās nodos vienmēr. Kad šo kundziti pa … trieks no Vienotības. Ak, negrib skandālu, viņa sacels atkal troksni. Labāk lai turpina savu no … devīgo rīcību un skraida pie lembergpapa, pēc padomā un varbūt paps iemetīs kādu naudīnu, nabaga Ilžukam? Kā es priecātos par Ilzīti, ja lembergpaps aplaimotu meitiņu. Bet kā tad būs Ilžuk, ar to Praidlikumu vai kā to dažs labs sauc – .. likumu vai, atvaino, citādi, es apjuku, jo Eiropas Cilvēktiesību tiesa atzina, ka ar ģimeni jāsaprot vienīgi sievietes un vīrieša laulību un praidiešiem valstiski nepiešķirt tiesības kopoties un atzīt par ģimeni, bet lai dara paši uz nebēdu un lai dzīvo , slēdz testamentus, mantošanas līgumus vai pat aprūpes līgumus un viss būs.
  Tagad, Ilzīt, diez vai tev būs tiesisks pamats atbalstīt ar likumu praidīšus?

 2. Galvenais, ka sai, sovjetiska genocida diena, kad izsutija musu sencus, pietika nekaunibas pasukstities par to, kad pati dara visu ta rezima laba. Nekaunibai un nodevibas zemiskumam nav robezu.
  Ari Krievija, ka rakstija mediji, kads, kura sencus savis stalins, staigajis ar ta gimetni un blejis par labu tam. Ko neteikt, ka teicis A. Einsteins, tad kada lieta, ar kuru tie izpauzas, esot bezgaliga..

 3. Viņa darīja visu, lai Latvija pat netuvotos tai atbildīgai valsts attieksmei pret ģimenēm ar bērniem, kāda tā ir ziemeļvalstīs un Igaunijā. Viņķele turpināja uzstāt uz pašiznīcinoši cinisko attieksmi, kas grūda bezcerības bedrē jaunās ģimenes. Līdz ar viņiem arī cerības uz latviešu tautas un valodas nākotni.
  ———————————-
  Tas ir vispārzināms fakts, ka sodomisti ir homofobi – cilvēknīdēji, viņi zemapziņā neieredz normālos cilvēkus un cenšas nīdēt ārā normālas ģimenes un cenšas graut normālas sabiedrības pamatus.

 4. šamais joprojām savā eiforījā… Ja man jāizvēlas starp “pa purnu devēju” žurnālisteli un to pašu Viņķeli! Nu kurai arī apnikuši tie .obanie saukļi…Pie visa krievi vainīgi ,Ja nebalsos par latviešu partiju ,tad rīt krievs tervi apēdīs,krievu tanki,Latvieti nepadodies utt… Tad izvēlos otru!Ej tu .irst Ozol ar savu rusofobiju ! Ferštēn!?

  • Nu paldies dievam,ka tu atbalsti “to otro”,ne O.Ozolu.Ne velti saka,pasaki kas ir tavi domu biedri un es pateikšu kas esi tu.Man Viņķeles vietā būtu kauns,ka mani atbalsta tāds stulbenis un rupeklis podzabornajs.

 5. Viņķele no paša sākuma spēlē “citos vārtos”. Ja pat man tas ir bijis skaidrs tad ko lai saka par partijas biedriem? Un tad ceļās jautājums, proti, kāpēc tik ilgi cietuši? Iznāk ka jautājums daudz nopietnāks, respektīvi, V. jābūt daudz piekritēju tajā partijā. No tiem visiem jāatbrīvojās. Iespējams, ka tā partija “inficēta” jau no Repšes jauniem laikiem.

 6. Es atbalstu O.Ozola viedokli. Pats arī esmu pārliecinājies, ka Viņķele ir ļoti negodīgs un nelietīgs cilvēks. Savā laikā izēda no PS nacionālpatriotiskos cilvēkus, tad to pašu turpināja darīt Vienotībā, lai izveidotu tajā paklausīgu pelēko masu, kuri akli pieņem lēmumus, kas iznīcina Latvijā valsts valodu, lauku sētas, laukus, mežus, ciemus, skolas, slimnīcas, latviskās kultūras vidi. Es ļoti gribu ticēt, ka cilvēki beidzot atvērs acis un nevēlēs par deputātiem šādus cilvēkus.

 7. Ko ta gejlezbiete te vispar zimejas? Ko vina grib, lai visi butu “ar putniem galva”, kas pasi nejedz kas ir, vai puika, vai meitene? Un kas vina ir sobrid, pec pasas aiztavetas perversas sistemas, vai puisis vai meitene?
  Jeb tas “gudribas” ievies tadi, kas censas cilvekiem aizpuderet smadzenes un to izmantot personigu labumu gusana, piem. kad pusim jadara kas smags, tad telo sievieti…, bet meitenem, kad jadara savi darbi, peksni “partop par virieti”…, kaut nez vai tadas izmurgoto “tiesibu aiztaves” metisies stradat par kravejiem vai traktoristem, jeb tml?

 8. Paldies O.Ozolam par rakstu,jo latvietis jau neklausās krievu masmēdijus un mēs nezinātu ko murgo Viņķele.Esmu pārliecināta,ka viņas nacionāli noskaņotai ģimenei ir NEIZSAKĀMS !!! kauns par tādu interviju!!

 9. Viņķele ir neliete, bet par Rīgas mēru pateica to pašu, ko domājam mēs, citi rīdzinieki. Ir OK.

  • Nekad nevajag runāt visu vārdā. Kas Jūs uz to ir pilnvarojis? Tā var teikt jebkurš, ari Viņķele var paziņot, ka runā visu vārdā.

 10. Viņķele nav vienīgā, kura politikā noļuvusi kādu pārpratumu mijiedarbībā. Viņas loma arī Vienotības reitingu nogremdēšanā, bija galvenā. Viņa ir pārliecināta, ka tikai viņas viedoklis ir vienīgais pareizais un negrozāmais. Piebalga pirmā kļūda jau ir paziņojot, ka “neesot pamata Viņķelkes izslēgšanai no partijas”. Redzēsim un paskatīsimies.

 11. Otto, turies!

 12. Vinķelei patiešām ir runāšanas caureja. Ir cilvēki, kuros klausīties ir nepatīkami un pat bīstami. Vinķele, šķiet ir no tiem.

 13. Absurdam sekojošs absurds. Tā varētu īsi raksturot Vienotības pēdējā laika politiskos lēmumus, kas ir vainagojušies ar patiesi vājprātīgu ideju, ka tautību “latvietis” var PIEŠĶIRT. Tautības neviens nevienam nekad nav piešķīris, ja nu vienīgi spiegiem lai veiksmīgi integrētos sagraujamajā sabiedrībā.
  Vienotībai kā minimums vajadzētu atbrīvoties no visiem partijas biedriem, kuriem tautības piešķiršana ir normāla parādība, jo pretējā gadījumā šī partija riskē iemantot garīgi slimo oreolu.

 14. Ozols sāk kaitinat…Visi labējie neoliberālie draņķi 25 gadus ir brekusi- krievi nāk..Māra Zālīte, kādreiz cienījams cilvēks, to māva pēc Vienotības komandas…Vaira arī…
  Un kur ir krievi?
  Toties LV plosās genderistu, Lgtb un citi nešķīsteņi… Nu un ozols ari

 15. Kad beidzot Vienotība padzīs šo nodevēju kopienu. Vai tad viņi nav saņēmuši honorāru, ka turpina graut Vienotību, tik nekaunīgi un atklāti. Ilzei kopā ar tēvu Juri Vidiņu kauns! Ejiet projām no Vienotības, tinieties lūdzu ātrāk. laiks negaida.

 16. Redzam Vinkeles acis ir sliktas un galva nav kārtībā.ko var izmainīt to tipu…..

 17. Zatleru iegāza Vienotības provokotoru sešinieks.Ja neseno vēsturi nezini, neraksti aplamības. Krievu un latviešu rīdīšanai sen jau vajadzēja pielikt punktu. Vecs likums, tur kur divi plēšas, veiklākie savāc visu.

  • Izlasi vēlreiz rakstu, trollēn, un pamēģini saprast atšķirību starp kremliniem, kurus pārstāv Ušakovs, un krieviem. Normāls krievs nepieprasa krievu valodu par valsts valodu Latvijā.

   • Buntotāj! kur te ir runa par Ušakovu vai krievu valodu Latvijā? To pieminējis neesmu. Bet mūsu politiķu darba augļi ir atsvieduši nost visus krievvalodīgos vai gandrīz visus, arī tos kas savulaik stāvēja uz barikādēm. Vēl tikai drusciņ pakurināt naida ugunskuru un panāksim maidanu Latvijā, tad gan varam putiniekus sagaidīt arī Rīgā. Tas zelta vidusceļš netiek meklēts. Ne es, ne viens Latvijas krievs, par latviešiem nerunājot, negrib pārvērst Latviju par poligonu kur divas lielvaras ar krāniņiem mērās.

   • Интересные у вас критерии нормальности. А почему, собственно, нельзя требовать второго государственного языка, обосновать можете?

    • Varbūt Krievijā arī ieviest otru valsts valodu – ķīniešu? Padomājiet ar smadzenēm, ne emocijām. Latviešu valoda ir vienīgā, ar kuras palīdību mēs – latvieši, krievi, lietuvieši, ukraiņi, žīdi, igauņi, baltkrievi, čigāni un citu tautību pārstāvji, varam saprasties un būt vienotiem savā valstī.

     • Да в России государственных языков гораздо больше. Язык каждой национальной республики тоже государственный. А вы не знали, да? И латышкий язык вовсе не единственный язык, который может играть описанную вами роль. С таким же успехом это может быть и русский язык, и даже английский или немецкий, при некотором упорстве конечно.

    • Varam paskaidrot,ja esi tik tups un neapjēdz,ka te IR LATVIJA un nekādi ~~42% okupantu nepieprasīs savu slāvu val.kā valsts val.,jo krievu mazākums valsts dzimšanā bija ne vairāk par 7-10%.
     Tavs stulbums un lielkrievu šovinisms nav ārstejams!! Nelien mūsu portālā ar kiriļicu!!

  • Zatleru iegāza viņa paziņojums par gatavību ņemt Saskaņu valdībā.

 18. Labs raksts. Paldies par atmiņas atsvaidzināšanu, kāda tad patiesībā ir liberāle Viņķele – “Viņķele darīja visu, lai nobremzētu pat nelielu atbalsta palielinājumu ģimenēm ar bērniem. Viņa darīja visu, lai Latvija pat netuvotos tai atbildīgai valsts attieksmei pret ģimenēm ar bērniem, kāda tā ir ziemeļvalstīs un Igaunijā.”

 19. Pirmkārt, Ozols pats ir neprecīzi runājis Krievijas TV un ticis izmantos. Arī Āboltiņa izgāzusies kā veca sēta intervijā Krievijas TV. Nemet otram ar akmeni, ja pats neesi ideāls. Tādēļ vairāk uzmanības jāvelta kaut kam pozitīovam nevis lai noēstu citus.

 20. Viņķele ātri vien “pakārsies”.

 21. Pilnigi piekritu Vinkeles teiktajam par to biedesanu KRIEVI NAK ,vai sai garigi slimajai valdibai nav apnicis bazunet vienu un to pasu, musu valdibai nepatik loti tadi kas iebaz patiesibu acis , bet pasi melo viena melosana ,un ir tadi ka otto ozols kurs glauda pa spalvinai sai izvirtusajai zagligajai valdibai ,PRETIGI

 22. Ozol! Parādi man deputātu, kurš nemelo! Parādi man prezidentu, kurš nemelo!!!

 23. … ne tikai pirksti, bet arī smadzenes Viņķelei ir sakrustotas…

 24. Paldies žurnālistam par drosmi un uzdrošināšanos pateikt patiesību!

 25. No šīs personas jāatbrīvojas pēc iespējas ātrāk, būs mazāk melu un pozitīvāka gaisotne partijā.

 26. ” Vienotībā” pēc kongresa patiešām ir beigušās visas negatīvās viļņošanās. Sācies aktīvs darbs, aicinot kopā reģionu pārstāvjus un plānojot darāmās lietas. Lietišķi, konkrēti un bez kašķiem. Cilvēki atguvuši degsmi cīnīties par savām idejām un pārliecību.
  Tikai Viņķele, juzdama ka zaudējusi intrigu vērpšanā un aiz pilnīgas bezdarbības, turpina pīt aizmuguriskas apmelošanas un nākt ārā medijos ar partiju ārdošiem komentāriem.
  Lai cik smagi tas arī nebūtu, partijas biedriem jālemj par šāda cilvēka rīcību. Vai atļaut ārdīt tāpat kā viņas tēvs jau sapostījis vairākas politiskās partijas Latvijā.

 27. Argumentēts raksts. Ar pierādījumiem. Negodīga un dīvaina politiķe. Atceramies apvainojumus pensionāriem.

 28. Šis raksts Ozolam sanācis sīkmanīgs un bābisks. Arī pēc pasūtījuma drusku ož. Bet Viņķeles nepārdomātos izteicienus allaž kāds pamanās iztulkot kā politiskus paziņojumus. Solvitiņa šai ziņā ir daudz rafinētāka.

  • nav nekas bābisks, normāls raksts, tikai vārds `apmelot` tiek lietots pārāk bieži.

  • Piekrītu! Izskatās ka Ozols šo ir rakstījis vai nu nervu histērijā vai pēc pasūtījuma. Man arī, piemēram, nāk vēmies no KRIEVI NĀK lietošanas vietā un nevietā. Pat ja viņi gribētu nākt, tad tas nav iemesls, lai to izmantotu par priekšvēlēšanu degvielu paranoiķiem, kuriem ir pilnīgi vienalga, vai KRIEVI NĀK, vai MIGRANTI NĀK, galvenais, ka ir kāds trešais spēks, uz kuru koncentrēties, lai nevajadzētu meklēt problēmas sevī pašā. Starp citu, šī taktika ir tieši tā pati, kuru izmanto Putins un Krievijas TV pret pārējo pasauli. Ozols, viesojoties Krievijas šovos, ir samācījies pareizo retoriku.

  • Piekrītu. Tendenciozi sīkmanīga piekasīšanās.

 29. Tālu nav jāskatās vēsturē, kurš sagrāva un sašķēla Helsinkus 86? Varbūt ir vērts paskatīties, kas maisos?

 30. А в чём Винкеле неправа в данном случае? Если её мнение не совпадает с мнением автора, то она врёт? А что, господин Озолс пророк или он сам господь бог что ли, и только он один знает истину? Кто ему дал право судить и осуждать всех вокруг?! Нет у него такого права и даже заслуг таких нет, чтобы претендовать на это. Так, обычный писака, без особого морального авторитета, от статеек которого тошнит уже.

  • Iet runa par to ko, kas ir teicis? Jebkuru valodu ar google translate tuulkojot nesapratiisi neko. Runa ir par to, ko ir teicis partijas biedrs un to, ko partijas biedrs nav teicis. Te pat nav iisti nekaada sakara ar viedokli. Bobiits ir tik gudrs, ka runaa un nedomaa ko runaa. Taadai gudrai daamai nevar dot mikrafonu 🙂 Sarunaas tik daudz gudriibu, ka nesapratiis.

   • Я что, читать не умею что ли?! Не пользуюсь я переводчиком, понятно. Когда член партии открывает свой рот и говорит, разве он не своё мнение высказывает? Меня тоже уже давно тошнит от выражения «русские идут». Мы не идём, мы уже давно здесь, и никуда не уйдём.

    • Kaapeec tad liec lasiit citiem ar google translate? Skolotaajs esi vai vienkaarshi cinikjis?

    • grafistam.
     Pārlasot jūsu komentārus, vēlreiz jāatceras Kārļa Marksa vārdi: “Nezināt valsts valodu, kurā dzīvojat, var tikai viesis, idiots, vai okupants”. Kurš no šiem apzīmējumiem esiet jūs?

  • Ko tu tur raksti, kas tie pa burtiem.

 31. Kas tas par saatana sieviskji ko vidinjs radiijis

 32. Par ridzinieku gaumi jau nav ne mazāko šaubu!!! Riga sveic Latviju!

 33. Visi okupantu aktīvie ideologi vienā partijā un vēl cīnās par labākā patriota nosaukumu!Kolaborants, tāpat čekists,ir uz mūžu un nav ko lolot ilūzijas,vajag tikai no viņiem un viņu muldēšanas pasargāties.

 34. “būt vai nebūt kopā ar personu, kura hroniski melo, netur solījumus, grauj partijas reputāciju un nesaredz nekādu apdraudējumu Latvijai no “Vienotās Krievijas” sadarbības partnera – Nila Ušakova.”
  Tik ilgi,kamēr nostādne būs šāda un tiks saredzēts apdraudējums no katra krieva ( izņemot tos ,kuri ir lojāli Vienotībai – Judina, Loskutova utt.), Latvijā valdīs nemiers. Man arī nepatīk Viņķele, taču šad tad derētu ieklausīties arī viņas vārdos. Tik ilgi, kamēr vieni skandēs – krievi nāk, otri brēks – fašizm neprajdjot. Vai to Latvijai vajag?

 35. To kurš būs Rīgas mērs to nu gan atļaujiet noteikt pašiem Rīgas iedzīvotājiem. Nu “vienotība” gan nebūs tā, kas to noteiks!!!!!!!

 36. Vienīgais labums, ka ī kundze runājot aiz muguras tur sakrustotus pirkstus (pati reiz demonstrēja) – tas nozīmē MELI. Visās jomās, bet reiz iekļuvusi “nomenklatūrā” tiek virzīta, nokļuva gandrīz Izglītības ministra matā. Ir arī teiciens – atbrīvo mani no šādiem draugiem, ar ienaidniekiem pats tikšu galā! Bet vēl netiekam…

 37. Varbūt Viņķele meklē vietu “Saskaņas”rindās?

 38. Otto, nečurā kompotā! Atbildēt

  Nav jāgrauj tas, kas jau sen ir, kā lai smalkāk pasaka – fermentizējies …
  Bet par to bļāvienu “krievi nāk” – vai tad viņi kādreiz ir aizgājuši? Viņi tepat vien ir un katrs naidīgs rakštelis viņos rada vēl vienu indes porciju pret tiem, kas iedomājušies sevi šeit par valdniekiem …

 39. Ir tur tāda “labo cilvēku” grāvēju kompānija. Sīkāku informāciju regulāri var vērot sabiedrisko mediju – TV šovos ar kodētu nosaukumu – Bojārs & Viņķele dažādās modifikācijās vai valsts radio 1 raidījumos Tomsons & Viņķele. Nez kā kundzīte ieguvusi diž ekspertes abonementu uz sabiedrisko mediju analītiskajiem raidījumiem? Kaut kā to čaļu simpātijas iekarojusi šī dāma.

 40. vienotību jāatstāj viņķelei, zaķim un solvitai, tad būs mazliet labāk.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+