×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
19. augusts, 2013
Drukāt

Pagarināta pieteikšanās stipendiju konkursam “Topošais profesionālis”

LETALETA

Līdz 10.septembrim visiem topošajiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm, ir iespēja pieteikties stipendijām konkursā “Topošais profesionālis”, aģentūru LETA informēja RTU Attīstības fonda projektu vadītāja Kristīne Kostaščuka.

Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību no topošajiem studentiem, RTU Attīstības fonds kopā ar konkursa atbalstītājiem vienojās par pieteikšanās termiņa pagarināšanu līdz 10.septembrim, atvieglojot dokumentu sagatavošanas, iesniegšanas un izskatīšanas procesu.

Divās konkursa atlases kārtās tiks izvēlēti 16 skolēni, kuri saņems ikmēneša stipendijas 100 latu apmērā visa pirmā – 2013./2014.studiju gada garumā. Stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentiem jāiesniedz pieteikuma anketa, CV, izziņa, kas apliecina ģimenes materiālo statusu, sekmes apliecinoši dokumenti un motivācijas vēstule, minot konkrētu RTU studiju programmu un nākotnes plānus pēc studiju beigām. Otrajā kārtā konkursa finālisti tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Pretendentu sniegumu vērtēs konkursa izvērtēšanas komisija, kuru veido RTU Attīstības fonda, Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” un AS “Olainfarm” pārstāvji, kā arī RTU zinātniskā un akadēmiskā personāla pārstāvji.

Plašāka informācija par stipendiju pieejama RTU Attīstības fonda mājaslapā “www.fonds.rtu.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+