×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
29. maijs, 2017
Drukāt

Palielinās zem nabadzības riska dzīvojošo pensionāru skaits (1)

Foto - LETAFoto - LETA

12.Saeimas laikā nav izdarītas izmaiņas likumdošanā, kas būtiski uzlabotu maznodrošināto pensionāru materiālo stāvokli, kā rezultātā turpina palielināties pensionāru skaits, kas dzīvo zem nabadzības riska robežas, uzskata Latvijas Pensionāru federācija (LPF).

Šodien notika federācijas Domes sēde, uz kuru bija uzaicināti trīs koalīcijas frakciju vadītāji.

LPF Domes lēmumā teikts, ka sevišķi ātri materiālais stāvoklis pazeminās vientuļajiem pensionāriem, kā arī palielinās ienākumu nevienlīdzība starp strādājošajiem un pensionāriem.

Ņemot to vērā, LPF Dome nolēmusi vērst Saeimas uzmanību uz pensionāru materiālā stāvokļa uzlabošanas nepieciešamību vistuvākajā laikā, risinot jautājumus par senioru veselības aprūpes sistēmas izveidi, par pensiju indeksācijas pilnveidošanu, par nekustāmā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim, un par piemaksas pie pensijām būtisku palielināšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ‘Zem nabadzības riska robežas’ tas ir pārak maigi teikts. Daudziem pensionāriem ir daudz mazāki ienākumi mēnesī nekā izmaksā nepieciešamie medikamenti, par komunālajiem krājas parāds, un labi, ja ir iespēja nedēļā nopirkt kukulīti maizes.

Draugiem Facebook Twitter Google+