Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. oktobris, 2015
Drukāt

Palmu ielā granātas sprādzienā cietušajam vīrietim prognozē ilgstošu ārstēšanos

Kadrs no videoKadrs no video

Pirms nedēļas granātas sprādzienā cietušā vīrieša dzīvībai briesmas vairs nedraud, bet viņam priekšā būs ilgstoša ārstēšanās, aģentūrai BNS pastāstīja Austrumu slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Sprādziens notika 16.oktobrī kādā dzīvoklī Palmu ielā, Rīgā.

“Pašlaik pacients turpina saņemt specializēto ārstēšanu Rīgas Austrumu slimnīcas Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā, viņa dzīvībai briesmas vairs nedraud, tomēr sprādzienā gūtās kropļojošās traumas ir radījušas prognozējamu invaliditāti, viņam vēl priekšā ilgstošs ārstēšanās periods slimnīcā,” par cietušā veselības stāvokli pastāstīja slimnīcas pārstāve.

Jau ziņots, ka liktenīgajā naktī dzīvokļa saimniece piedraudēja viesiem ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti atbruņoja, bet granāta uzsprāga viņa rokā. Cietušais ir 46 gadus vecs vīrietis. Neviens cits sprādzienā necieta.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+