Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. oktobris, 2015
Drukāt

Palmu ielā granātas sprādzienā cietušajam vīrietim prognozē ilgstošu ārstēšanos

Kadrs no videoKadrs no video

Pirms nedēļas granātas sprādzienā cietušā vīrieša dzīvībai briesmas vairs nedraud, bet viņam priekšā būs ilgstoša ārstēšanās, aģentūrai BNS pastāstīja Austrumu slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Sprādziens notika 16.oktobrī kādā dzīvoklī Palmu ielā, Rīgā.

“Pašlaik pacients turpina saņemt specializēto ārstēšanu Rīgas Austrumu slimnīcas Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā, viņa dzīvībai briesmas vairs nedraud, tomēr sprādzienā gūtās kropļojošās traumas ir radījušas prognozējamu invaliditāti, viņam vēl priekšā ilgstošs ārstēšanās periods slimnīcā,” par cietušā veselības stāvokli pastāstīja slimnīcas pārstāve.

Jau ziņots, ka liktenīgajā naktī dzīvokļa saimniece piedraudēja viesiem ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti atbruņoja, bet granāta uzsprāga viņa rokā. Cietušais ir 46 gadus vecs vīrietis. Neviens cits sprādzienā necieta.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+