×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. novembris, 2014
Drukāt

Par 1,3 miljoniem prezidentūras norisei pielāgos LNB un Dzelzceļa vēstures muzeja telpas

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēka "Gaismas pils".

Par 1,3 miljoniem eiro pielāgos Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju telpas prezidentūras pasākumu norisei, aģentūra BNS uzzināja Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē sekretariātā.

Sekretariāts izsludinājis iepirkumu, kas paredzēts LNB un Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja telpu pielāgošanai prezidentūras pasākumu norisei atbilstoši drošības prasībām un protokolārajām vajadzībām. Iepirkumā ietilpst telpu pielāgošana pasākumiem, prezidentūras dizaina koncepcijas izstrāde un nodrošināšana, karogu uzstādīšana, plūsmu sadalīšana nepieciešamo starpsienu pielāgošana un floristika. Iepirkuma kopējā līgumcena noteikta 1,3 miljonu eiro apmērā.

Tāpat tiks nodrošināta pasākumu organizēšana, piegādātāju koordinēšana, telpu iekārtošana katram konkrētajam pasākumam atbilstoši pasākumam formātam, kā arī papildus nepieciešamā aprīkojuma noma, piemēram, mēbeļu, nožogojumu, telšu un citu.

Sekretariāta pārstāvis Kaspars Rūklis aģentūrai BNS norādīja, ka kopumā šie pakalpojumi tiks izmantoti apmēram 150 prezidentūras pasākumiem LNB un 40 pasākumiem Latvijas Dzelzceļa muzejā. Lielākā daļa pasākumu notiks 2015.gada pirmajā pusē, bet atsevišķi pasākumi jau 2014.gada nogalē.

Latvijas prezidentūra ES padomē norisinās nākamā gada pirmajā pusē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+