×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

Par Eiropas gada cilvēka titulu Joņevs konkurē ar Briedi un Rinkēviču (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis JOņevs

Balsojumā par Eiropas gada cilvēku pašlaik pirmajā trijniekā izvirzījušies Pasaules čempions boksā Mairis Briedis, grāmatas “Jelgava 94” autors, ES Literatūras balvas laureāts Jānis Joņevs un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, aģentūru BNS informēja “Eiropas Kustības Latvijā” projektu vadītāja Liene Valdmane.

Kandidāti turpina cīņu līdz 15. decembrim, kad noslēgsies sabiedriskais balsojums.

Laureātu godināšanas pasākums notiks 19. decembrī, ko ar savu klātbūtni un svinīgu uzrunu pagodinās 2013. gada Eiropas Cilvēks Latvijā, Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Tituls “Gada Eiropas cilvēks Latvijā” tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanai Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanai Latvijā. Uzvarētājs tiek noteikts sabiedrības balsojumā, ko jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas organizē “Eiropas Kustība Latvijā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Geju mafija rullē! Vispirms vajadzētu izvērtēt rinkevica amata statusa izmantošanu savu fizisko vēlmju apmierināšanā….kaut kā noklusa tas interešu konflikts…

  2. Jānis Joņevs – mans favorīts!

  3. Ha, hā! Rinkēvičs ar Briedi šo ajutājumu varētu izspēlēt ringā!

  4. Te nu iznākums ir skaidrs, Gobiņa simpātijas ir neatvairāmā Rinkēviča puse, jo nav jau svarigi, ko cilvēks darījis, bet svarīgi ar ko tas lepojas…

  5. Par Briedi,gejus neatbalstu.

  6. Vai gejiem nav priekšrocība?

  7. es arī par bokseri

  8. Esmu par bokseri Briedi.

Draugiem Facebook Twitter Google+