×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. augusts, 2013
Drukāt

Par tēva un pamātes slepkavību Ilūkstē piespriež 17 gadu cietumsodu

LETALETA

Daugavpils tiesa šovasar Edgaru Brūveri ir atzinusi par vainīgu sava tēva, Aknīstes novada domes jurista Viktora Brūvera, un viņa dzīvesbiedres, Daugavpils Dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmuma darbinieces Larisas Serpionovas, slepkavībā, piespriežot brīvības atņemšanu uz 17 gadiem un mantas konfiskāciju.

Kā aģentūra LETA uzzināja tiesā, spriedums nav pārsūdzēts un ir stājies spēkā. Vīrietis ir saukts pie kriminālatbildības par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos. Maksimālais sods par šādu noziegumu ir mūža ieslodzījums.

Slepkavība tika pastrādāta 2012.gada augusta sākumā, kad Brūvers un viņa pavadone tika nogalināti ar vairākiem šāvieniem.

Saskaņā ar lietas materiāliem vainīgais bijis dēls, kurš pēc kārtējā konflikta ar tēvu un viņa dzīvesbiedri nolēma abus noslepkavot. Apsūdzētais savu nodomu īstenoja tās pašas dienas vakarā, kad, bruņojies ar medību gludstobra bisi, devās sagaidīt tēvu un viņa dzīvesbiedri atgriežamies no medībām.

Atriebības motīvu vadīts, apsūdzētais sašāva no mašīnas izkāpušo tēvu un izšāva arī uz automašīnā sēdošo sievieti. Redzot, ka cietušie vēl ir dzīvi, apsūdzētais atkārtoti atklāja uguni uz abiem upuriem. Pārliecinājies, ka cietušie ir miruši, apsūdzētais devās uz mājām, kur iznīcināja patrončaulas, iztīrīja bisi un ievietoja to seifā.

Viktors Brūvers savulaik strādāja par mežsargu Daugavpils Komunālajā saimniecībā, bet ticis atlaists štatu samazināšanas dēļ. Tad viņš pabeidzis Baltijas Starptautisko akadēmiju un sācis praktizēt kā advokāts, bet pirms nāves strādāja par juristu Aknīstes pilsētas administrācijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+