×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2015
Drukāt

Pabalsts par trešo bērnu – 34,14 eiro mēnesī (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Man ir trīs bērni, vecākajam ir 19 gadu, abi jaunākie – skolēni. Cik liels valsts pabalsts paredzēts katram bērnam mēnesī? Linda Kļaviņa Rīgā

Labklājības ministrijas preses sekretāre Marika Kupče informē, ka no 2015. gada 1. janvāra ģimenes valsts pabalsta apmērs tiek noteikts atkarībā no bērnu skaita ģimenē: par pirmo bērnu tas ir 11,38 eiro mēnesī, par otro – 22,76 eiro (2 reizes lielāks nekā par pirmo bērnu), par trešo un katru nākamo bērnu 34,14 eiro (3 reizes lielāks nekā par pirmo bērnu). Ģimenes valsts pabalsta apmēru Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) pārrēķina no šā gada janvāra. Vecāku iesniegums nav nepieciešams, jo VSAA datubāzē ir uzkrātas ziņas par visiem bērniem, par kuriem ir bijis piešķirts pabalsts. Tas attiecas arī uz tiem bērniem, par kuriem pabalsts vairs netiek izmaksāts. Tātad šajā gadījumā ģimenes valsts pabalsts tiks izmaksāts par jūsu otro un trešo bērnu, un tie būs attiecīgi 22,76 un 34,14 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kapec par ceturto bernu daliek naudu a par treso neka

  2. Mēs izskatāmies labi!Tā Straujuma.Nožēlojami,kauns,zemiski!Visapkārt-Rīgas Satiksmē,pašvaldībās utt.-naudas izšķērdēšana, bet par trešo bērniņu atmet smieklīgus grašus.Un vēl vāvuļo par demogrāfiju!

  3. Smieklu nauda. Un vel shie grib palielinat dzimstibu hehz… Vienlaikus smiekli nak un raudiens par to cik musu “valsts viri” rupejas par musu pabalstiem. Tur pat nepietiek pamperiem nauda uz menesi. Nevis dzivot bet izdzivot var un pat to nevar.

  4. Vajadzētu būt vismaz 340,14 eiro!!! par katru bērniņu – vai pirmais, vai trešais

Draugiem Facebook Twitter Google+