×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. novembris, 2016
Drukāt

Pārbaudīts – neviens ekstrasenss nav spējīgs atrast pazudušu cilvēku (9)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ar ekstrasensiem, zīlniecēm, astrologiem, magiem un burvjiem brīvprātīgo organizācija Bezvests.lv nesadarbojas, liecina oficiāls paziņojums organizācijas mājaslapā.

“Septiņu gadu darbības laikā esam satikuši dažādus cilvēkus, tajā skaitā arī tādus, kuri stāsta par savām ekstrasensorajām spējām. Pirmajos savas darbības gados mēs devām iespēju parādīt uz ko viņi ir spējīgi. Piedāvājām braukt kopā ar mums uz meklēšanas pasākumiem un atrast pazudušos. Diemžēl neviens “gaišreģis”, neskatoties uz savām paranormālajām spējām, nereizi šim nepiekrita un nespēja norādīt, kur atrodas cilvēks,” raksta pazudušo meklēšanas organizācija.

Vēloties palīdzēt cilvēkiem ātrāk atrast savus tuviniekus, organizācija sākumā pat apmaksājusi ekstrasensu pakalpojumus. Taču rezultāta nav bijis.

Bezvests. lv uzsver, ka cilvēkus atrod un turpina atrast vienkārši brīvprātīgie, kuri nepaguruši pārbauda katru meža kvadrātmetru, meklējot bezvēsts pazudušu cilvēku.

“Tieši meklēšana dod rezultātus, nevis melīgi solījumi un cerības. Tāda ir mūsu septiņus gadus ilgā pieredze. Jūs varat tajā ieklausīties, bet varat arī mācīties no savām kļūdām,” raksta organizācija.
Bezvests.lv vаdītājs Aleksandrs Famiskis norāda, ka diemžēl vienmēr atrodas kāds, kurš vēlas “plūkt laurus” uz cita nelaimes rēķina, sagādājot galvassāpes ne tikai organizācijai, bet arī tuviniekiem.
“Tiklīdz publicējam paziņojumu par pazudušu cilvēku, tūliņ aktivizējas, zvana un raksta, kārtējie “magi un burvji”, kuri zinot “burtiski visu” par pazudušo. Un stāsta pašas neticamākās cilvēka pazušanas versijas bēdu nomāktajiem tuviniekiem un radiniekiem.”

Bezvests.lv vadītājs skaidro, ka bēdu māktie tuviniekiem pēc ekstrasensu iejaukšanās nereti vajadzīga psihologa palīdzība: “Kāda no bēdu sagrauztajām mātēm reiz man piezvanīja un teica: “Aleksandr, es vairs nespēju klausīties stāstus par to, kā nogalināja manu dēlu. Katrs ekstrasenss uzskata par savu pienākumu paziņot man savu versiju. Bet neviena no tām nav apstiprināta. Tas nav izturams!””

Viņš uzsver, ka Bezvests.lv paļaujas tikai uz saviem spēkiem – ar ekstrasensiem nesadarbojas un arī turpmāk nesadarbosies.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Mekleju savu juridisko sievu daci devgialovics

  2. Kāpēc tik kategoriski? Vai tad jūs esat mēģinājuši sadarboties jau ar visiem pasaules ekstrasensiem?

  3. Tiltiņš stāstīja gan, ka viņš atradis, sakot: -Mēs atradām…. Mēģiniet iebilst. Jāsaprot, ka Tiltiņš atradis, bet tieši jau viņš to nepasaka. Vispārīgi pateica, ka 200 cilvēkus atradis, un visi ir tā- Mēs atradām… Zinu konkrētus cilvēkus, kas pie viņa vērsās. Runāja par kosmosu un nezin ko, bet palīdzēt neko nevarēja.

    • savulaik biju pie Tiltiņa pieteikusies uz pieņemšanu, nu tādas muļķibas cilveks runāja…nekas no tā neatbilda patiesībai. kā lai tādiem tic?

  4. Ka tad tā-tikko Rīga-24,raidījumā Rampas Ugunīs-dziednieks un pareģis-Tiltiņš pilnām mutēm klāstīja ka palīdz Bezvēsts.lv,sadarbojas ar policiju,atradis abus šovasar pazudušos bērnus…

  5. nezinu, kā tur ar tiem pesteļiem, bet to , ka meklētājiem arī reizēm piemetās vadātājs, liecināja nesenā puikas meklēšana Saulkrastos. Pēdu dzinēji malās visu nakti, bet zēns atradās tikai dažu kilometru radiusā

  6. Tātad pēc jūsu versijas visā vainīgi ekstrasensi, viņi nevar atrast un jūs variet , un tas arī ir normāli ,jo tā ir jūsu iniciatīva,tā daļa vienmēr tiek noklusēta, cik uzvedinoši ir ekstrasensa redzējumi…pastāstiet par Gaujā atrastiem noslīkušajiem bērniem,kā tos ekstrasenss pa metriem atrada…

  7. Tātad pēc jūsu versijas visā vainīgi ekstrasensi, viņi nevar atrast un jūs variet , un tas arī ir normāli ,jo tā ir jūsu iniciatīva,tā daļa vienmēr tiek noklusēta, cik uzvedinoši ir ekstrasensa redzējumi…pastāstiet par Gaujā atrastiem noslīkušajiem bērniem,kā tos ekstrasenss pa metriem atrada…

Draugiem Facebook Twitter Google+