Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pārdomu laiks ir galā! Horoskopi 25. līdz 31. martam0

Foto: Pixabay

Auns

Šonedēļ iespējami nozīmīgi notikumi karjerā – kaut kā beigas ir arī jauns sākums. Pirmdien pievērs uzmanību savām domām un vēlmēm: vai tās tiešām ir tavas vai sabiedrības uzspiestas? Nopietnākās dienas, kas prasīs pašaizliedzīgu pieeju lietām, ir ceturtdiena un piektdiena.

Vērsis

Pirmdien, ja jūties noguris, raugi, lai nekļūsti pa enerģētisko vampīru kādam. Laba diena, lai pievērstos savai iekšējai pasaulei. Nedēļas vidū iespējami interesanti piedzīvojumi kopā ar draugiem. Ceturtdiena, piektdiena piemērotas praktiskas dabas jautājumiem.

Dvīņi

Domas atkal pievērsīsies profesionālajai darbībai. Ja iepriekš kaut ko pārskatīji savos karjeras jautājumos, nedēļas vidū būs laiks izdarīt secinājumus. Noteikti uzradīsies, kāds, kurš tevi atbalstīs, jo īpaši, ja tavas idejas būs radošas un inovatīvas.

Vēzis

Iespējamas izmaiņas attiecībās ar laulāto vai sadarbības partneriem. Piektdien šie jautājumi var risināties neiejūtīgi. Jūtu dzīvē gribēsi piedzīvojumus, bet fokuss būs vērsts uz sasniegumiem karjerā un sabiedrībā.

Lauva

Pirmdien būsi komfortā ar sevi. Trešdien neiesāc neko svarīgu. Ceturtdien sargies no sliktiem cilvēkiem, neiesaisties konfliktos ar “varas orgāniem”. Piektdiena – laba diena intelektuālam darbam, pastiprināsies zinātkāre, prāta asums. Sestdien koncentrēties jau būs grūtāk.

Jaunava

Pārdomu laiks beidzies, var nākties pieņemt lēmumus attiecībā uz kādām saistībām. Ja nedēļas vidū vēl izjutīsi zināmu apjukumu, nedēļas otrajā pusē jau viss kļūs skaidrāks. Tas, kas agrāk likās ļoti nozīmīgs, tagad var zaudēt savu pievilcību.

Svari

Nedēļas otrajā pusē uzlabosies emocionālā atmosfēra darba vietā. Radīsies iespējas atrisināt samezglotus darba jautājumus un attiecības ar kolēģiem. Galvenais – visam pieiet ar labsirdību un vieglumu. Uzmanību var prasīt laulātais partneris.

Skorpions

Aktuālākas kļūs rūpes par veselību. Ja kaut kas kaiš, dodies pie ārsta. Var nākties pārskatīt arī nekustamā īpašuma vai mājokļa jautājumus. Pastiprināsies vajadzība pēc piedzīvojumiem. Var rasties vēlme baudīt kādu specifisku izklaidi.

Strēlnieks

Atceries, ka cilvēkam nepieciešama arī atpūta un izklaides. Rūpes tāpat nekur nespruks. Emocionāli smagākās var likties ceturtdiena un piektdiena, bet pārējās dienās vari ieplānot kaut ko pēc saviem ieskatiem, jo īpaši labvēlīga būs nedēļas nogale.

Mežāzis

Nedēļa nesīs daudzas pārdomas, prasīs iedziļināšanos. Varbūt izlemsi atteikties no kādiem pienākumiem vai ieradumiem, kas traucē dzīvot. Par sabiedrību svarīgāka šķitīs mājas dzīve un ģimene. Jā, tu būsi vajadzīgs mājiniekiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Aktuāli var būt apsvērt kādus pirkumus vai tēriņus. Būsi pārņemts ar domām, kā nopelnīt. Naudas tēriņi var būt nepieciešami intelektuālām interesēm, tāpat naudu var paprasīt tavs auto. Svarīgāka kļūs lietu estētiskā puse.

Zivis

Nedēļas vidū var rasties vajadzība apstāties no lielā skrējiena un padomāt. Vajadzētu veltīt laiku vairāk sev un sevis palutināšanai, mazāk domāt par citiem. Skaistumkopšanai nedēļa nav piemērota. Pirmdien neiesaisties kādā nevajadzīgā afērā.

LA.lv