Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. septembris, 2016
Drukāt

Pārdroši jaunieši Dobelē sabojā vairākus policijas auto (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policija Dobelē aizturējusi četrus jauniešus, kuri, veicot huligāniskas darbības, tīši sabojājuši trīs trafarētās policijas automašīnas vēlā nakts stundā 6.un 7.septembrī. Diviem no aizturētajiem par šo nodarījumu tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Policija saņēma trīs izsaukumus par it kā notikušajiem konfliktiem Dobelē, kā vēlāk izrādījās, šie izsaukumi bija nepamatoti. Ierodoties policijas ekipāžām uz norādītām notikuma vietām, pēkšņi tika mests ar akmeņiem automašīnu virzienā. Tika bojātas automašīnu virsbūves, kā arī vienā gadījumā tika izsists automašīnas stikls un ar stikla lausku savainojumu guva policijas darbiniece.

Par tīšām huligāniskām darbībām policijas darbinieki operatīvi aizturēja agrāk tiesātus 2000.gadā dzimušu un divus 1998.gadā dzimušus jauniešus, papildus tam tika aizturēta arī 1999.gadā dzimusī jauniete, kura agrāk nav tiesāta. Viens no jauniešiem ir jau piecas reizes tiesāts, bet pārējie divi jaunieši – divas reizes.

Šobrīd policija skaidro notikušā motīvus.

Par visiem gadījumiem policijā uzsākti kriminālprocesi par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Labi ka tā ,policija viegi tika cauri ! Citādi būtu ja tā būtu BELFĀSTA.

  2. Droši vien Tērvetes zemgaļu cilts

  3. Tērvetes zemgaļu cilts,drosi vien

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+