Latvijā
Kriminālziņas

Lauleņiem Rīgā asiņains strīds 0

Foto no notikuma vietas. RPP

Vakara gaitā iztērēto naudas līdzekļu dēļ starp kādu laulātu pāri Rīgā izcēlās pamatīgs strīds, kā rezultātā sieva nonāca slimnīcā, vēsta Rīgas pašvaldības policija.
19.februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pētersalas apkaimē, kur bija izcēlies ģimenes konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, norādītā dzīvokļa durvis atvēra sieviete, kurai pakausī bija asiņojoša brūce. Sieviete apsēdās uz priekštelpā esošā krēsla un klusēja. Pēc mirkļa pie policistiem pienāca arī sievietes dzīvesbiedrs.

Policisti nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Apskatot dzīvokļa priekštelpu, pamanīts soliņš ar salauztu kāju, ārdurvīs bija vairākas buktes, pie sienas karājās sadauzīta glezna, bet uz grīdas bija nopilējušas asinis no gaiteņa līdz vannas istabai.

Vīrietis kārtības sargiem paskaidroja, ka, dodoties mājup, ar sievu liftā izcēlies konflikts par vakara gaitā iztērētajiem naudas apmēriem. Strīds turpinājies arī dzīvoklī, kur sieviete dzīvesbiedram metusi ar soliņu. Tas atsities pret dzīvokļa durvīm. Sieviete, nespēdama nomierināties, paņēmusi nazi un centusies laulātajam uzbrukt. Lai izvairītos no sievas agresijas izpausmēm, vīrietis viņu iegrūdis dušas kabīnē, kur viņa, krītot traumējusi galvu.

Savukārt, jautājot cietušajai par notikušo, viņa neko neatbildēja, vien paskaidroja, ka jūt spēcīgas sāpes galvā.

Pēc brīža ieradās mediķi, kuri cietušo nolēma hospitalizēt. Sievietei izskaidrots, ka par miesas bojājumu nodarīšanu var rakstīt iesniegumu, kā arī sastādīt lēmumu par vīrieša nošķiršanu, taču sieviete turpināja klusēt līdz tika hospitalizēta.

Vīrietis paskaidroja, ka pēc sievas uzbrukuma, viņš laulāto vairs nevēlas redzēt un par notikušo vērsīsies Valsts policijā.

LA.lv