×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
30. jūlijs, 2013
Drukāt

Pasaules vieglatlētikas čempionātā startēs desmit Latvijas atlēti

ikauniece13

Augustā gaidāmajā pasaules vieglatlētikas čempionātā Krievijā piedalīsies desmit sportisti no Latvijas, otrdien tika paziņots Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) rīkotajā preses konferencē.

Uz pasaules čempionātu dosies daudzcīņniece Laura Ikauniece, šķēpmetējas Madara Palameika un Līna Mūze, tāllēcēja Lauma Grīva, šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis, vesermetējs Igors Sokolovs, kārtslēcējs Mareks Ārents, soļotājas Agnese Pastare un Anete Kažemaka (abas veiks 20 kilometru distanci), kā arī soļotājs Arnis Rumbenieks (arī startēs 20 kilometru distancē).

Sacensībām tiks pieteikts arī šķēpmetējs Rolands Štrobinders, taču viņš startēs tikai tad, ja kādu iemeslu dēļ savu dalību atsauks Vasiļevskis.

LVS jau iepriekš informēja, ka kvalifikācijas normatīvus dalībai čempionātā ir izpildījuši 19 atlēti, taču ne visi uz to dosies.

Lielākais Latvijas sportistu skaits pasaules čempionātā bijis 1997.gadā, kad mūsu valsti sacensībās pārstāvēja 17 atlēti, bet mazākais – 1999. un 2001.gadā, kad uz pasaules čempionātu devās deviņi sportisti.

Šā gada pasaules vieglatlētikas čempionāts no 10. līdz 18.augustam norisināsies Krievijas galvaspilsētā Maskavā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+