×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
25. augusts, 2014
Drukāt

Paštaisīta spridzekļa eksplozijā Kurzemē smagi savainojas 58 gadus vecs vīrietis

LETALETA

Vakar Kurzemē paštaisīta spridzekļa eksplozijā 58 gadus vecs vīrietis guvis sejas, roku un vēdera apdegumus, kā arī plēstas brūces vairākās ķermeņa daļās, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Inga Vītola.

Vīrietis spridzekli atradis pie atkritumiem un mēģinājis izjaukt, sacīja Vītola. Ar smagajām traumām viņš nogādāts specializētā slimnīcā Rīgā.

Nopietnas traumas vakar guvuši vēl vairāki cilvēki. Vidzemē 12 gadus vecs zēns savainojis mugurkaula skriemeļus, nokrītot no vairāku metru augsta koka, kad lūzis tā zars, savukārt vēl kāds 11 gadus vecs zēns lauzis kāju, nolecot no pusotru metru augsta koka.

Citviet Vidzemē 26 gadus veca sieviete, mazgājot grīdu, aizķērusi uz plīts noliktu katlu ar verdošu ūdeni un aplējusies, apdedzinot plecu un ausi. Tāpat palīdzība sniegta 18 gadus vecam jaunietim, kurš guvis vaļēju kājas lūzumu, nokrītot no mopēda, kā arī 35 gadus vecai motociklistei, kura līkumā zaudējusi kontroli pār spēkratu un iebraukusi grāvī, gūstot smadzeņu satricinājumu.

Latgalē mediķi saņēmuši izsaukumu pie 42 gadus veca vīrieša, kurš, būdams alkohola reibumā, paklupis, iekritis ūdeni un sācis slīkt. Klātesošie to pamanījuši un izvilkuši vīrieti no ūdens.

Palīdzība sniegta arī desmit cilvēkiem, kuriem radušās alerģiskas reakcijas pēc kukaiņu dzēlieniem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD brigādes devušās 1082 izsaukumos, no kuriem 201 bijis saistīts ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+