×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
8. augusts, 2016
Drukāt

Tramps pauž neapmierinātību ar Japānu (2)

Foto-APFoto-AP

Donalds Tramps

Republikāņu Baltā nama kandidāts Donalds Tramps (attēlā) paudis neapmierinātību, ka ASV ir jāaizstāv Japāna, bet, ja notiks uzbrukums ASV, tad, pēc Trampa domām, japāņi sēdēs mājās un skatīsies “Sony” televizorus. Viņš atkārtoti pārmeta ASV sabiedrotajiem, ka tie nevelta pietiekami lielus resursus aizsardzībai. “Mums ir līgums ar Japānu. Ja Japānai uzbrūk, mums ir jāizmanto viss Savienoto Valstu spēks un varenība (..) Ja mums uzbrūk, Japānai nav jādara nekas. Viņi var sēdēt mājās un skatīties “Sony” televizorus,” paziņoja Tramps. Viņš teica, ka ASV aizstāv Japānu, Dienvidkoreju, Vāciju, Saūda Arābiju un citas valstis, bet tās “ne tuvu nemaksā, lai nosegtu izmaksas”. “Tai ir jābūt divvirzienu ielai,” uzsvēra republikāņu kandidāts. Bijušais ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes priekšnieks Maikls Morels brīdinājis, ka Donalds Tramps var radīt “draudus nacionālajai drošībai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. diezgan objektīvi. Atbildēt

    Tā jau ari ir. No vēstures jau zinam visādus atbrīvotājus. ja kāds baigi raujas tevi aizstāvet vai atbrīvot tad tur būs kaut kādi sū. apakšā. Vai nu resursu izsaimniekošana.. vai imigranti.. Kaut kāda veida kolonizācija. Ja otram nav nolūka tevi izzagt vai grūst virsū migrantus tad viņš nemaz tā nerausies karot.
    Mums ir izdevīgi ka asv neturpina talāk līst virsū Krievijai un atstāj kā ir tagad. līdīs virsū vēl – būs karš un mēs esam uguns zonā.

  2. Ar Vaciju nekad nav slegts miera ligums ko apstiprinajis ASV kongress! Potsdamas conference, 25/07/45 gada Prezidents Trumens pateica ka ASV kongressam jaapstiprina visi ligumi saistiti ar robezu grozisanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+