Ekonomika
Bizness

Pāvesta vizītes brīvdienā strādās vien atsevišķas pasta nodaļas0


“Latvijas Pasta” izkārtne
“Latvijas Pasta” izkārtne
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pirmdien, 2018.gada 24.septembrī, kas noteikta par brīvdienu sakarā ar Viņa svētības pāvesta Franciska pastorālo vizīti, strādās atsevišķas pasta nodaļas Latvijas lielāko pilsētu tirdzniecības centros, portālu “LA.lv” informē VAS “Latvijas Pasts” pārstāvji.

Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādāti dzīvesvietā ar “Latvijas Pasta” starpniecību un kam izmaksa paredzēta 24.septembrī, tās saņems agrāk.

“Latvijas Pastā” atgādina, ka Viņa svētības pāvesta Franciska pastorālās vizītes diena Latvijā ir noteikta par oficiālu brīvdienu visā valstī.

Tāpēc pasta pakalpojumi šajā dienā būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās lielāko pilsētu tirdzniecību centros – precīzs Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Liepājā strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.

VSAA piešķirtās pensijas un pabalstus, kuru ikmēneša saņemšana sakrīt ar 24.datumu, izmaksās 21.septembrī.

Saistītie raksti

“Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu.

Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

“Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums.

LA.lv