×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. februāris, 2016
Drukāt

Pazudušais videoklipu režisors Toms Rings atradies sveiks un vesels (4)

Foto - FacebookFoto - Facebook

Rīgā pirms dažām dienām meklēšanā izsludinātais videoklipu režisors Toms Rings atradies sveiks un vesels, sociālā tīkla “Facebook” vietnē vēsta viņa brālis Matīss Rings.

“Paldies, jums visi, Toma Ringa draugi un visi, visi, kas sniedza ziņas. Mēs Tomu atradām. Viņam viss ir kārtībā. Ir ar ģimeni sveiks un vesels. Ģimenes vārdā sakam jums visiem visiem milzīgu paldies ka palīdzējāt!” pateicīgs ir Matīss.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. reklama 12.02.2016 20:33
    toties tagad daudzi zin,kas ir toms rings,bet pirms tam ,dzivoja ,nabaga alkass neieverojamu dzivi…Fu,narkomans riebigais!

  2. Kur bija?Kad pārnāca? Kāpēc nedeva nekādu ziņu tuviniekiem? Dzēra? Vienaldzīgais? Bezatbildīgais? Sāk jau piegriezties šie pazudušie un pēc dienas atradušies. Tiesa, skumji, ja cilvēku atrod mirušu, bet, paldies Dievam, šo gadījumu ir mazāk,nekā to, kas pazuduši un pēc dienas atradušies.

  3. cilveks pat vairs uzdzivot nevar mierigi. tulit izsludina meklēšanu tracina tautu. nu paplostoja, papīpēja, padūrās, meitenes/puišus pamīlēja…. ko ceļ uzreiz brēku visos sociālajos tīklos?

Draugiem Facebook Twitter Google+