×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. decembris, 2013
Drukāt

Pēc piketa pie Rīgas domes ierosina pārbaudi pret diviem RPP darbiniekiem (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc piketa pie Rīgas domes, kurā vienlaikus sapulcējās iedzīvotāji, kas uzskatīja, ka pilsētas mēram Nilam Ušakovam (SC) pēc Zolitūdes traģēdijas ir jāatkāpjas no amata, un tie, kas pauda viņa darbībai atbalstu, ierosināta dienesta pārbaude pret diviem Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, noskaidroja aģentūra BNS.

Divu policistu rīcību prasīja izvērtēt rīdzinieks Kārlis Lāriņš, kurš uzskata, ka policijas darbinieki ir pārkāpuši savas pilnvaras, ignorējot viņa vecumu un veselības stāvokli, nesamērīgi pielietojot pret viņu fizisku spēku un ļaunprātīgi provocējot konfliktu piketa vietā.

Pašvaldības policijā informēja, ka pašvaldības policijā saistībā ar notikušo sākta dienesta izmeklēšana, kurā tiks vērtēta darbinieku rīcība.

Lāriņš iesniegumu nosūtīja RPP priekšniekam Jurim Lūkasam, Rīgas domes frakciju pārstāvjiem, kā arī domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas vadītajam deputātam Dainim Turlajam.

3.decembrī Rīgā pie Rātsnama divos dažādos piketos pulcējās vairāki simti cilvēku. Notiekošo uzraudzīja krietns pulks kārtības sargu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pēc formālās izmeklēšanas, tie policistsi tiks apsveiktsiun izteikta pateicība par latviešu spārdīšanu un nicināšanu, tieši tādī Rīgas domes vadībai ir vajadzīgi. Viss sāk atgādināt PSRS laikus, kad milicija latviešus aiz rokām vilka pa zemi un spārdīja un pēc tam iemeta būrī.

  2. turlais – SC biedrs
    Lūkass – tiešā ušakova pakļautībā

  3. Ar nepacietību gaidišu publikāciju par izmeklēšanas gaitu! Policijas darbinieki acīmredzami pildīja kāda norādes!

Draugiem Facebook Twitter Google+