×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2015
Drukāt

Pēc ugunsgrēka bijušajā Juglas papīrfabrikā notikuma vietā turpinās laistīšana (Video)

Kadrs no videoKadrs no video

Pēc ugunsgrēka, kas izcēlās naktī uz sestdienu bijušajā Juglas papīrfabrikā, notikuma vietā turpinās laistīšana, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Arī atkritumu apsaimniekošanas grupas “Eko Baltija” korporatīvās komunikācijas direktore Dace Jansone aģentūrai BNS norādīja, ka turpinās ugunsgrēka seku likvidēšana – atklātas liesmas vairs nav, ugunsgrēks ir lokalizēts, bet turpinās gruzdēšana. Viņa vēl nevarēja norādīt zaudējumu apmērus, ko radījis ugunsgrēks, jo tie šobrīd tie aprēķināti.

Pēc viņas teiktā, uzņēmuma pārvākšanās procesu ugunsgrēks nav ietekmējis un tas notiekot saskaņā ar iepriekš izstrādātu plānu. Pārvākšanās plānota februāra beigās uz Getliņu ielu 5.

Tostarp Jansone arī norādīja, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesli nav zināmi, jo pašreiz ēkā drošības apsvērumu dēļ nav iespējams iekļūt.

Ugunsgrēks izcēlās noliktavā, kur dega papīra ķīpas 500 kvadrātmetru platībā.

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste aģentūrai BNS pastāstīja, ka pirmdien sadarbībā ar īpašniekiem tiks lemts par smagās tehnikas iesaistīšanu, kas palīdzēs izcelt no ēkas gruzdošos atkritumu krāvumus, lai ugunsdzēsēji glābēji varētu tos pilnībā tos nodzēst.

Notikuma vietā strādā viena VUGD tehnikas vienība.

Latvijas Televīzija iepriekš vēstīja, ka ēka, kurā izcēlies ugunsgrēks, pieder uzņēmumam “Eko Reverss”, kas šeit nodarbojies ar atkritumu šķirošanu un ietilpst atkritumu apsaimniekošanās grupā “Eko Baltija”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+