×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. septembris, 2013
Drukāt

Pedagogus aicina piedalīties konkursā par labāko audzināšanas stundu

Foto: LETAFoto: LETA

Turpinot iepriekšējā gadā sākto tradīciju, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) kustības “Draudzīga skola” ietvaros arī šogad izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu, portālu “LA.lv” informēja Labklājības ministrijā (LM).

 

Konkursa mērķis ir draudzīgas, cieņpilnas un savstarpēji atbalstošas vides attīstīšanas skolā, pieredzes apmaiņas veicināšana starp mācību iestādēm, kā arī pedagogu aktīvāka iesaiste kustībā “Draudzīga skola”.

VBTAI pedagogu darbus gaidīs no 1. oktobra līdz 15. novembrim. Tos trijās kategorijās: 1. – 4. klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā un vidusskolu un profesionāli tehnisko skolu grupā vērtēs VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības satura centra pārstāvji. Labāko darbu autoriem balva katrā vērtēšanas kategorijā būs iespēja apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Ar šī konkursa palīdzību inspekcijas vēlas dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē un radīt mācību materiālus, kas būtu noderīgi arī citiem kustības “Draudzīga skola” dalībniekiem.

LM atgādina, ka pagājušā gada konkursā pedagogi iesūtīja gandrīz 100 darbu no visas Latvijas. 1. – 4. klašu grupā par uzvarētāju atzīts Ikšķiles vidusskolas skolotājas Ievas Radziņas-Sproģes darbs, 5. – 9. klašu grupā par labāko atzīts Aglonas internātvidusskolas pedagoģes Velgas Puzo darbs, bet vidusskolu un profesionāli tehnisko skolu grupā uzvarēja Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas pedagoģes Guntas Upesdegles darbs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+