Horoskopi un mistika
Horoskopi

Peldi pa straumi, nevis pret to! Horoskops 22.septembrim0

Sāc īstenot ilgtermiņa plānus, kuriem tu tik rūpīgi esi gatavojies. Skaļi saieti nesniegs gandarījumu, tāpēc šovakar labāk pavadi laiku ģimenes lokā. Izvairies no nevajadzīgām saistībām, bet izpildi jau dotos solījumus un atdod parādus.

Auns

Ļoti ticams, ka šodien tu izplānosi braucienu, kas var notikt septembra beigās vai oktobra sākumā. Mēģini netērēt sevi sīkumos un pieliec maksimālas pūles tev vissvarīgākajā virzienā.

Vērsis

Skaļi burziņi ārpus mājas nenesīs gandarījumu. Daudz patīkamāk šīs dienas vakaru pavadīt klusā tuvu cilvēku lokā. Tu jutīsies komfortablāk, ja nesāksi prasīt no sevis un tuviniekiem neiespējamo.

Dvīņi

Tavā mīlas dzīvē situācija nebūs vienkārša. Gan tu, gan tavs dzīvesdraugs esat enerģiski un sabiedriski, jums patīk izklaidēties, tomēr jūsu raksturi ir nesaderīgi. Jūs spēsiet pārvarēt visas grūtības, ja abi atcerēsieties par savām saistībām vienam pret otru.

Vēzis

Šis periods būs neitrāls mīlestības jomā. Diena aizritēs nemanāmi, risinot mazas saimnieciskās problēmas. Mierīgi peldi pa straumei. Izmanto šo dienu, lai gūtu atelpu no saspringtās darbības.

Lauva

Iespējams, kāds no paziņām atgādinās tev par senu parādu. Daudziem Lauvām nāksies atlikt visus izklaides pasākumus un pievērsties tikai vienai lietai. Nav ieteicams, noformēt svarīgus dokumentus. Izvairies no nevajadzīgām saistībām, bet izpildi jau dotos solījumus un atdod parādus.

Jaunava

Daudzas Jaunavas, aprēķina vadītas, centīsies uzturēt tuvas attiecības ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Viņu personiskās attiecības būs saistītas ar pašrealizāciju un iespēju uzlabot savu stāvokli. Izrādi jebkurā situāciju patiesu diplomātiskumu, pretējā gadījumā tevi uzskatīs par uzmācīgu cilvēku.

Svari

Iespējama lietišķu tikšanos kavēšanās, problēmas ar pasta, preču un nepieciešamās informācijas saņemšanu. Pastāv liela varbūtība piedzīvot neveiksmes mācībās un jebkurā intelektuālās darbības jomā. Pacenties priecāties par to, ko sniedz dzīve, negaidot vairāk.

Skorpions

Laiks kardinālām pārmaiņām, garīgai atjaunotnei, dzīves vērtību un pašnovērtējuma pārskatīšanai. Diena ir labvēlīga, lai veiktu plānošanu, ieliktu pamatus ilgtermiņa projektiem.

Strēlnieks

Diena simbolizē aktīvu dzīves pozīciju. Augstāko spēku ietekmes dēļ daudziem Strēlniekiem, kam trūkst iniciatīvas un gribasspēka, parādīsies enerģijas pārpalikums, kas izraisīs neapmierinātību un agresivitāti. Atceries, ka tikai pārvarot grūtības, mēs kaut ko panākam un mācāmies.

Mežāzis

Tu nežēlosi naudu, lai apmierinātu savu bērnu pamata vajadzības un nodrošinātu viņiem labu izglītību. Pat tad, ja tev pietrūks laika personiskai saskarsmei ar savām atvasēm, centies būt lietas kursā par viņu gaitām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, ka vairāki pārtikas produkti izraisīs alerģiskas reakcijas. Lai izvairītos no šādām nedienām, vēlams samazināt uzbudinošu produktu lietošanu, atteikties no alkohola, kafijas un smēķēšanas, kā arī no produktiem, kas satur konservantus un citas kaitīgas piedevas.

Zivis

Labs laiks apzinātai sakaru stiprināšanai. Zivis šodien būs ļoti prātīgas, netieksies pēc avantūrām un nepārdomātas rīcības. Sāc īstenot ilgtermiņa plānus, kuriem tu tik rūpīgi esi gatavojies. Intuīcija un emocionālais jūtīgums palīdzēs tev saskarsmē ar tuviniekiem, kā arī ļaus uz vienlīdzīgiem pamatiem runāt ar ietekmīgu cilvēku.

LA.lv