Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
20. jūlijs, 2012
Drukāt

Pēriens var attīstīt garīgās slimības


Foto - LETAFoto - LETA

Bērnu sodīšana, viņus noperot, var palielināt risku viņam, kļūstot pieaugušam, saslimt ar garīgām slimībām, secinājuši amerikāņu zinātnieki.

 

Noskaidrojies, ka divi līdz septiņi procenti cilvēku ar garīgām slimībām, tostarp depresiju un paranoju, bērnībā cietuši no fiziskiem sodiem. Tie arī jau pieaugušam cilvēkam var attīstīt pašnāvnieciskas domas vai noslieci uz alkoholismu, raksta interneta vietne “Huffington Post”. Zinātnieki gan uzsver, ka saistība starp iepēršanu un garīgām slimībām ir varbūtēja, un ne vienmēr nopērts bērns, kļuvis pieaudzis, būs depresijā ieslīdzis alkoholiķis vai paranoiķis.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+