×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

“Philips” televizori ar gudrajām spuldzēm maina noskaņu telpā atbilstoši krāsām ekrānā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“TP Vision” turpina attīstīt “Ambilight” tehnoloģiju un apvieno to ar “Hue” viedajām gaismas diožu lampām, radot “Philips Ambilight+hue”. “Hue” spuldzes paplašina “Ambilight” apgaismojuma iespējas, projicējot televizora ekrānā esošo gaismu ne tikai uz sienām, bet visā telpā kopumā, atbilstoši krāsu gammai ekrānā. Tās ir pieslēdzamas parastajiem apgaismes līdzekļiem un izvietojamas jebkurā telpas vietā, radot vēl nebijušas gaismas spēles televizora skatīšanās laikā, portālam “LA.lv” pastāstīja uzņēmumā.

“Philips Ambilight+hue” paredzēts, lai mainītu sabiedrības priekšstatu par televizora funkcijām interjerā. Nesen “TP Vision” jau iepazīstināja ar “Philips DesignLine” sērijas jaunajiem televizoriem, kas, pateicoties pret sienu atbalstāmai plānai melnai stikla plāksnei bez rāmja un statīva, pārvērš televizoru par mākslas darbu interjerā.

Sistēmu “Philips Ambilight+hue” vada ar bezmaksas aplikācijas palīdzību, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Brīžos, kad televizors ir izslēgts, “Hue” gaismas diožu lampas var lietot arī kā autonomu telpas apgaismes sistēmu, veidojot apgaismojumu atkarībā no noskaņojuma, pateicoties plašajai gaismas krāsu paletei.

“Philips Ambilight+hue” ir savienojams ar visiem “Philips Ambilight” televizoriem, kas ražoti sākot no 2011. gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izskatās labi

Draugiem Facebook Twitter Google+