Mobilā versija
-1.7°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
27. novembris, 2013
Drukāt

“Philips” televizori ar gudrajām spuldzēm maina noskaņu telpā atbilstoši krāsām ekrānā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“TP Vision” turpina attīstīt “Ambilight” tehnoloģiju un apvieno to ar “Hue” viedajām gaismas diožu lampām, radot “Philips Ambilight+hue”. “Hue” spuldzes paplašina “Ambilight” apgaismojuma iespējas, projicējot televizora ekrānā esošo gaismu ne tikai uz sienām, bet visā telpā kopumā, atbilstoši krāsu gammai ekrānā. Tās ir pieslēdzamas parastajiem apgaismes līdzekļiem un izvietojamas jebkurā telpas vietā, radot vēl nebijušas gaismas spēles televizora skatīšanās laikā, portālam “LA.lv” pastāstīja uzņēmumā.

“Philips Ambilight+hue” paredzēts, lai mainītu sabiedrības priekšstatu par televizora funkcijām interjerā. Nesen “TP Vision” jau iepazīstināja ar “Philips DesignLine” sērijas jaunajiem televizoriem, kas, pateicoties pret sienu atbalstāmai plānai melnai stikla plāksnei bez rāmja un statīva, pārvērš televizoru par mākslas darbu interjerā.

Sistēmu “Philips Ambilight+hue” vada ar bezmaksas aplikācijas palīdzību, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Brīžos, kad televizors ir izslēgts, “Hue” gaismas diožu lampas var lietot arī kā autonomu telpas apgaismes sistēmu, veidojot apgaismojumu atkarībā no noskaņojuma, pateicoties plašajai gaismas krāsu paletei.

“Philips Ambilight+hue” ir savienojams ar visiem “Philips Ambilight” televizoriem, kas ražoti sākot no 2011. gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izskatās labi

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+