×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. novembris, 2015
Drukāt

Pie aukles pamesto meitenīti nolemts šķirt no ģimenes (6)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas bāriņtiesa ir pieņēmusi lēmumu par divus gadus vecās meitenītes Viktorijas, kuru vecāki uz vairākām dienām atstājuši pie aukles un nav ieradušies pakaļ, šķiršanu no ģimenes, aģentūra LETA uzzināja bāriņtiesā.

Tuvākajā laikā lēmums tiks pārsūtīts Siguldas, kā arī Cesvaines novada pašvaldībai, kurās deklarēti bērna vecāki, lai tās varētu lemt par tālāko rīcību.

Bāriņtiesā aģentūrai LETA paskaidroja, ka meitenītes ģimenes locekļi nav deklarēti Rīgas pašvaldībā, māte deklarēta Siguldas novadā, bet tēvs – Cesvaines novadā, turklāt ģimene bieži mainījusi dzīvesvietu. Rīgā ģimene nesen ieradusies un iepriekš nav bijusi ne Rīgas bāriņtiesas, ne Sociālā dienesta redzeslokā.

Pagaidām meitenīte uzturas Rīgas bērnunamā.

Kā ziņots, policijai izdevies noskaidrot divus gadus vecās pie aukles atstātās un atpakaļ nepaņemtās Viktorijas vecākus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Diāna Lūkina.

Meitenīte Rīgā uz vairākām dienām tika atstāta kādai auklei. Vecāki pēc meitenītes nebija atnākuši pakaļ, bet auklei ar viņiem sazināties nav izdevies, tāpēc viņa vērsusies policijā.
Pēc informācijas nonākšanas plašsaziņas līdzekļos policijā vērsušās bērna radinieces un ir izdevies noskaidrot meitenītes vecākus, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Vai tad vecāki ir atradušies? Vai tad drīkst izteikt šādus lēmumus vadoties no šī viena gadījuma, kurš vēl nav atrisinājies no mēdijos sniegtās informācijas, varbūt viņiem kas noticis? Šādus lēmumus mēs varam mājās spriedelēt – aizdzērušies, grib tikt vaļā – bet ne jau bāriņtiesa? Un bērns tomēr atstāts pie auklītes, nevis viens mājās….

 2. Protams, šādiem “vecākiem” ir jāatņem šis bērns, meitenīte! Citi sapņos tikai redz un gribēja, lai viņiem piedzimtu meitenīte! Bet šie un visādi, spļauj Dievam sejā! Un šos “vecākus” vajag Obligāti atrast! Tas ir elementāri, galu galā ar Interpolu! Ar visiem iespējamiem paņēmieniem! Aiz matiem, vilkt pa zemi to “māti”. Uz tiesu un pēc tam uz cietumu! Kopā ar gultas partneri! Viņus abus vajag sodīt minimums uz 25 gadiem! Stingra režīma cietumā!

 3. Kāds varētu izskaidrot ko paši vecāki saka, kāpēc tā rīkojušies..

 4. Lasītāja,arī mamma,un audžumamma,aizbildne. Atbildēt

  sveiki lēmēji.
  Kāpēc jūs uzņematies Dieva lomu……Bērnam IR JĀAUG AR SAVĒJIEM,ja ne ar vecākiem,
  tad vismaz ar radiniekiem…….
  NETAISIET AR BĒRNIEM BIZNESU!

  • Nu bet ja vecāki negrib to bērnu (laikam jau negrib, ja tik bezatbildīgi atstāja) un ja radinieki ari tikpat stulbi?

  • par Līdzdalību, par pieļaušanu, ka šāda Nelaime notiek, kaut kādus tuviniekus, radiniekus vajag Krimināli sodīt! Dubultā sodu! Lai viss rajons, runātu uz visiem stūriem, kas ir atgadījies un cik stingrus sodus šie saņēmuši!

Draugiem Facebook Twitter Google+