×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Pie “Re&Re” biroja cilvēki piemin Zolitūdes traģēdijā cietušos (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Pie uzņēmuma "Re&Re" biroja ēkas "Baltais vējš" cilvēki iededz sveces Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo piemiņai.

Šovakar pie uzņēmuma “Re&Re” biroja Kārļa Ulmaņa gatvē pulcējas aptuveni 20 cilvēki, pieminot Zolitūdes traģēdijas upurus.

Kā novēroja aģentūra LETA, cilvēki pulcējas, pārrunājot traģiskos notikumus un daloties emocijās.

Pie ēkas iedegtas svecītes, nolikts sēru vainags un ziedi, kā arī lapiņa ar uzrakstu “54”, proti, ar Zolitūdes traģēdijas upuru skaitu.

Pasākumā piedalās arī tā dēvētās “Antifašistu” kustības pārstāvis, kurš protestē “pret fašismu un cilvēku paverdzināšanu”.

Pasākuma dalībnieki gaidot Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova “aktīvu rīcību”, atkāpjoties no amata. Ja šāda rīcība nesekos, tuvākās nedēļas laikā iedzīvotāji tiek aicināti uz nākamo protesta akciju pie Rīgas domes ēkas.

Kā novēroja aģentūra LETA, policija bija gatava nodrošināt kārtību pasākumā, iesaistot lielu skaitu kārtības sargu.

Kā ziņots, informācija par šo pasākumu tika izplatīta sociālajā tīklā “Facebook”. Organizētāji norādīja, ka ar šādu akciju var pierādīt, ka “mūsu ir daudz un varas iestādēm Latvijā vajadzētu ieklausīties tautā, pasakot taisnību un sodot vainīgos”.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Biroja darbinieki? Viņi,reizēm man liekas,ar savu augstmanību pret vienkāršā darba darītāju,kurš saņem apmēram divas minimālās algas “uz rokām” pēc nodokļu nomaksas var pārsteigt it visā … Augstmanību var attiecināt it visos uzņēmumos Latvijā pret darba darītājiem no biroju darbinieku puses … Šāda traģēdija varētu nebūt,”Maximā” nav arodbiedrības kas aizstāvētu vienkāršos darba darītājus “pa lēto” no “biroju darbinieku” patvaļas it visā – pašcieņā … arī drošībā.

 2. pendeles briļļainā privātsekretāre nestāstīja par kvalitātīvajām divdaļīgo siju savienojuma skrūvēm, ko Re&Re īpaši Zolitūdei iegādājusies?

 3. Ja peļņa ir pietiekami liela, kapitāls ir ļoti drosmīgs.
  10% peļņa nodrošinās kapitālistu ar darbu visur;
  garantēta 20% peļņa radīs vēlēšanos darboties;
  50% peļņa radīs kapitāla pārdrošību;
  pie 100% peļņas kapitāls būs gatavs samīdīt visus sabiedrības likumus; 300% peļņa — un nebūs neviena nozieguma, ko kapitālists nebūtu gatavs pastrādāt, neviena riska, ko tas nebūtu gatavs uzņemties, pat tad, ja pastāvēs iespēja, ka kapitālistu par to varētu pakārt.
  Kārlis Markss.

 4. ir Rigas domes vadibas organizeta akcija lai nebutu pie pashu durvim ?

Draugiem Facebook Twitter Google+