Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
4. augusts, 2015
Drukāt

Pie “Spices” var pasērfot kopā ar nāriņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Coca-Cola” pie tirdzniecības centra Spice “A” ieejas atklājusi īpašu 3D vides zīmējumu, kurā cilvēki tiek aicināti fotografēties, sērfojot viļņos kopā ar nāriņu, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Zīmējuma 3D kvalitāte ir novērtējama tikai no konkrēta skatu punkta, kas atzīmēts uz ietves. Zīmējumu aptuveni nedēļas garumā veidoja lietuviešu mākslinieks Sauļus Gudelevičs. Līdzīgi vides objekti šobrīd apskatāmi Tallinā un Viļņā “Coca-Cola” vasaras kampaņas “Laimes skūpsts” ietvaros.

“Šogad Coca-Cola svin savas īpašās formas stikla pudeles simt gadu jubileju, un šis 3D zīmējums ir īpaša šo svinību sastāvdaļa. Ceru, ka “Spices” daudzajiem apmeklētājiem patiks izpētīt zīmējumu un atrast pareizo skatu punktu, lai novērtētu 3D kvalitāti, kā arī pašiem nostāties uz zīmējumā attēlotā sērfinga dēļa, lai nofotografētos jautrā noskaņā,” saka Ieva Matulaitiene, “Coca-Cola” mārketinga direktore Baltijas valstīs.

3D zīmējums pie t/c “Spice” “A” ieejas atradīsies līdz septembra beigām.”

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+