Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
4. augusts, 2015
Drukāt

Pie “Spices” var pasērfot kopā ar nāriņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Coca-Cola” pie tirdzniecības centra Spice “A” ieejas atklājusi īpašu 3D vides zīmējumu, kurā cilvēki tiek aicināti fotografēties, sērfojot viļņos kopā ar nāriņu, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Zīmējuma 3D kvalitāte ir novērtējama tikai no konkrēta skatu punkta, kas atzīmēts uz ietves. Zīmējumu aptuveni nedēļas garumā veidoja lietuviešu mākslinieks Sauļus Gudelevičs. Līdzīgi vides objekti šobrīd apskatāmi Tallinā un Viļņā “Coca-Cola” vasaras kampaņas “Laimes skūpsts” ietvaros.

“Šogad Coca-Cola svin savas īpašās formas stikla pudeles simt gadu jubileju, un šis 3D zīmējums ir īpaša šo svinību sastāvdaļa. Ceru, ka “Spices” daudzajiem apmeklētājiem patiks izpētīt zīmējumu un atrast pareizo skatu punktu, lai novērtētu 3D kvalitāti, kā arī pašiem nostāties uz zīmējumā attēlotā sērfinga dēļa, lai nofotografētos jautrā noskaņā,” saka Ieva Matulaitiene, “Coca-Cola” mārketinga direktore Baltijas valstīs.

3D zīmējums pie t/c “Spice” “A” ieejas atradīsies līdz septembra beigām.”

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+