×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

Piecgadīgs puisēns Olainē lūdz garāmgājēju palīdzību: dzīvoklī nomiris viņa tētis (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Olainē kādā dzīvoklī atrasts vīrieša līķis. Dzīvoklī atradies arī viņa piecgadīgais dēls, informēja Valsts policijā (VP).

Vakar ap plkst. 16.30 VP saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Olainē kādā dzīvoklī, iespējams, atrodas vīrieša līķis. Dzīvoklī ar mirušo vīrieti bijis arī viņa piecus gadus vecais dēls, kurš, izejot uz balkona, paziņojis par notikušo kādai garāmgājējai. Savukārt sieviete kopā ar mirušā vīrieša kaimiņiem izsaukusi policiju.

Notikuma vietā ieradās policisti, kuri dzīvoklī atrada 1984. gadā dzimušā vīrieša līķi. Vardarbīgas nāves pazīmes sākotnēji netika konstatētas, un arī tiesu medicīnas eksperta šodien sniegtā informācija liecina, ka notikušais, visticamāk, nav saistīts ar noziedzīgu nodarījumu.

2011. gadā dzimušais zēns sākotnēji tika nogādāts uz slimnīcu veselības pārbaudes veikšanai, bet vēlāk nodots mātei, kura dzīvo atsevišķi. Policijas redzeslokā ne bērna tēvs, ne māte nebija nonākusi. Lai precīzi pārbaudītu vīrieša nāves apstākļus, policija uzsākusi kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Dobelē arī 5gadīgais bērns varēja lūgt garāmgājējiem palīdzību

Draugiem Facebook Twitter Google+